נקלעתם לסכסוך שכנים? איך פותרים אותו?

נקלעתם לסכסוך שכנים? איך פותרים אותו?

יש משפט האומר כי הקשר עם השכנים שלכם יותר חשוב מאשר הקשר עם האחים שלכם. גם אם מדובר בהגזמה מסוימת אין כל ספק כי אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לשמור על יחסים תקינים עם השכנים שלנו. השכנים שלנו נמצאים בסביבה שלנו 24 שעות ביממה והם משפיעים על איכות החיים שלנו בצורה עצומה. לכן כל סכסוך עמם יכול להיות הרה אסון ולא רק זאת אלא שהוא יכול להימשך למשך שנים ארוכות וכך לפגוע באיכות החיים שלנו בצורה עצומה. על כן מומלץ לכל אדם שברגע שמתגלע סכסוך עם השכנים לחשוב על פתרון לבעיה זו. אנחנו מאמינים כי הפתרון הטוב ביותר לסכסוך שכנים זה לפנות אל עו"ד מקרקעין אשר יפשר בין הצדדים וינסה למצוא את עמק השווה שעמו שני הצדדים יוכלו לחיות וכך המצב יחזור לנורמלי.

מדוע לא כדאי תמיד ללכת לבית המשפט עקב סכסוך שכנים?

יש כאלו אשר מאמינים כי בשום סכסוך אסור להתפשר ובטח לא כאשר אנחנו מדברים על סכסוך שכנים. אותם אנשים מאמינים כי הפתרון היחיד לסכסוך שכנים הוא ללכת לבית המשפט ולעמוד על הזכויות שלנו. אך אתם חייבים לקחת המלצה זאת בעירבון מוגבל וזאת עקב מספר סיבות. ראשית ברגע שהסכסוך מגיע לבית משפט אתם יודעים איך הוא מתחיל אך אתם לא יודעים איך הוא מסתיים. שנית, כל פניה לבית משפט אומרת כי הסכסוך יכול להיגרר שנים וזוהי בעיה רצינית בטח עם זה סכסוך על בנייה של חדר נוסף. לבסוף, יש לזכור כי פניה לבית משפט מייקרת מאוד את ההליך וכך אתם יכולים להוציא עשרות אלפי שקלים על סכסוך פעוט וחסר חשיבות שהתנפח לממדים עצומים.

שימו לב לניסיון של העו"ד לפני שאתם בוחרים בו

אם כן אין ספק כי הכי כדאי לפנות אל בורר שיפשר בין הצדדים. אך כאשר אתם פונים אל בורר מומלץ לכם לבחור את העורך דין עם הניסיון העשיר ביותר אשר יוכל לסייע לכם בצורה הטובה ביותר שיש ולפשר כך ששני הצדדים יהיו מרוצים מן התוצאה הסופית.

למידע נוסף על עו"ד לפתרון סכסוכי שכנים.

כתוב/כתבי תגובה