איך למצוא עו"ד מומחה לדיני פטנטים

איך למצוא עו"ד מומחה לדיני פטנטים

כיום רבים האנשים הממציאים והזימים אשר יודעים כי יש באמתחתם המצאה או רעיון גאוני שיכול לשנות את עולמם של צרכנים רבים, כמו גם שיש כאלה שיש להם פטנט שיכול להגן על העולם, למצוא פריצות דרך התחום הרפואה התחבורה הסביבה והטכנולוגיה.

ואכן בשל כך רבים בוחרים לפנות אל עו"ד מומחים לדני פטנטים כאשר איש מקצוע מסוג זה יסייע לאותם יזמים בכל התהליך הסבוך של רישום פטנטים מול משרד הפטנטים שכולל הגשת הבקשה לרישום הפטנט, הגנה על הפטנט, שרטוט ועיצוב הפטנט, כמו גם מענה על שאלות בנוגע לפטנט, שירותים של כתיבה טכנית הנדרשים בעת הגשת פטנט כמו גם תכנון של אב טיפוס, שרטוט ועיצוב מוצר ושלל שירותים הקשורים להוצאת הפטנט.

ואכן בשל הביקוש הרב של ממצאים ויזמים לחברות העוסקות ברישום פטנטים כמו גם לעורכי דין המומחים בתחום – ישנם כיום שלל משרדים ועורכי דין המציעים את שירותיהם.

איך אפשר למצוא עו"ד מומחה לדיני פטנטים שיהיה טוב ומוצלח?

הנה כמה דגשים שיש לשים עליהם לב:

  • ניסיון – בחרו עורך דין פטנטים שיש לו את הניסיון הדרוש כמו גם שהוא מקצועי ומבין בתחום. שימו לב כי המשרד של עורך הדין מכיל גם כלל שירותים אחרים שתזדקקו להם בהליכי הוצאת הפטנט לאור כמו שירות עיצוב פטנט, כתיבה טכנית, אנשי שיווק, עורכי פטנטים ועוד.
  • המלצות – בחרו עורך דין פטנטים שקיבלתם אודותיו המלצות טובות. כיום אפשר לקבל המלצות מסוג זה באמצעות הרשתות החברתיות כמו גם באמצעות עמיתים לעבודה, יזמים אחרים שהוציאו פטנטים לאור כמו גם ברשת או בפורטלים העסוקים בתחום.
  • השוואת מחירים –  בשל השירות שמקנה עורך דין מסוג זה מן הסתם שישנו שכר טרחה או שכר קבוע שגובה עורך הדין אודות השירותים שלו. בשל כך חשוב לבצע השוואת מחירים בין משרדי עורכי דין ולהבין מהם השירותים שאתם מקבלים ובאיזה מחיר תוכלו לקבל אותם.
  • ליווי ושירות – עוד בבחירת עורך דין טוב לפטנטים יש לבחור כזה שמקנה לכם שירותים מעולים כמו ליווי צמוד בכל התהליך, התמודדות עם בירוקרטיה, סיוע בזירוז רישום הפטנט ועוד. עשו את כל אלה, ותוכלו למצוא איש מקצוע מיומן וטוב.

כתוב/כתבי תגובה