סירוב כניסה לישראל – איך אפשר להימנע מזה

סירוב כניסה לישראל – איך אפשר להימנע מזה

לא פעם ניתן לשמוע בחדשות או ברשתות החברתיות השונות, לגבי תיירים שמגיעים לארץ אך לא מורשים להיכנס אליה. מדובר על תיירים שנעצרים כבר בשדה התעופה, והם אינם מורשים להיכנס לארץ, למרות שלא פעם מחכים להם חברים או משפחה. הממונה על ביקורת הגבולות הינו הגוף היחיד שיש לו את הסמכות להחליט מי זכאי להיכנס לארץ ומי יישאר בחוץ, הקליקו למידע נוסף. במידה והתייר אינו מורשה להיכנס לארץ, הוא מגורש חזרה לארץ המוצא שלו. מדובר על עוגמת נפש אדירה הן לתייר והן למשפחה או לחברים שלו, שמחכים לו פה בארץ. לכן במקרים מסוג זה, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ומעמיק מעורך דין שמתמחה בתחום. רק עורך דין שמגיע מהתחום, יוכל לדעת כיצד לפעול ובאילו הליכים לנקוט, לצורך עיכוב הגירוש מהארץ והתרת הכניסה במידת האפשר.

סירוב כניסה לישראל – זה יכול לקרות לכל אחד

רוב האנשים מאמינים כי כל תייר זכאי לעבור במעברי הגבול לארץ, במידה והוא לא עבר עבירה כלשהי. אך למעשה, הממונה על ביקורת הגבולות מעכב לא פעם תיירים שנראים לו חשודים, ללא שום סיבה מוצדקת. במקרים כאלו, התערבות של עורך דין שמתמחה בתחום, יכולה לשנות לחלוטין את כל תמונת המצב. חשוב להבין כי תייר שמעורר את החשד של הממונה על ביקורת הגבולות, עלול למצוא את עצמו במעצר בשדה התעופה, תוך כדי המתנה לגירוש שלו מהארץ. לא פעם מדובר על פעולות שאינן מנומקות ואף אינן חוקיות, ולכן ניתן בהחלט לשנות את המצב ולהתיר את הכניסה לארץ. באמצעות ערעור על ההחלטה בפני בית הדין לעררים, ניתן לשנות את ההחלטה של הממונה על ביקורת הגבולות.

לסיכום, סירוב כניסה לישראל כמו כאן אינו גזירה משמיים, ולכן חשוב לפנות בצורה מידית לעו"ד שמתמחה בתחום, על מנת להתיר את הכניסה.

כתוב/כתבי תגובה