אזרחות אירופאית על ידי דרכון פורטוגלי

אזרחות אירופאית על ידי דרכון פורטוגלי

יתרון עצום אחד, הבולט ביותר שיש בהוצאת דרכון פורטוגלי הוא, איך לא, קבלת מעמד אירופאי. אפשר לבקש ולקבל יותר מזה? אם גם אתם מעוניינים לקבל מעמד כאזרחים אירופים, תתחילו עם הנפקת דרכון פורטוגלי.

אזרחות אירופאית על ידי דרכון פורטוגלי

אם לא בגלל הדרכון או אזרחות פורטוגלית, וודאי בגלל האזרחות האירופית; הוצאת דרכון פורטוגלי מקנה למנפיקים ולעונדים אותו אפשרויות ויתרונות רבים שאיש לא יוותר עליהם.

בין שלל היתרונות שמקנה דרכון זה, תוכלו להנות ממעמד אירופי כלשהו, שעם הזמן, בהתאם לפרוצדורה שתצטרכו לעבור, יהפוך לדרכון אירופי באיחוד האירופי. כנראה שיותר מזה אנחנו לא צריכים…

כלים להוצאת דרכון פורטוגלי

אם אתם מחפשים את הכללים הבסיסיים שצריך לעקוב אחריהם, או אפילו הדרכה מקצועית שתאיץ את תהליך הבקשה שלכם להוצאת דרכון פורטוגלי, אתם במקום הנכון.

ישנן חברות רבות שעושות בשביל האזרח את השירות המייגע והמעייף הזה של הוצאת דרכון אירופי. אני תמיד ממליץ לאנשים שרוצים להוציא אזרחות זרה או לקבל דרכון כזה או אחר, לעשות את התהליך הזה עם גורמים מוסמכים שמכירים את התהליך על בוריו.

קבלת והגשת תיקים מול הרשויות בפורטוגל

משרדים העוסקים בהוצאת דרכונים, יכולים לסייע לכם, אם תחליטו לנסוע לפורטוגל להכין את בקשתכם שם, במקום לעשות זאת בשגרירות בישראל.

בתיאוריה, זה אמור לזרז את התהליך; אם אתם עובדים מול חברה להוצאת דרכונים, תוכלו להנות משירות אישי מרגע שבו תחליטו על הוצאת דרכון אירופאי ועד ליום המאושר שבו הוא ינחת לכם בידיים..

אני ממליץ לכם לעשות את התהליך הארוך והמסובך והמלא בירוקרטיה הזה יחד עם הגופים המוסמכים לעשות זה. כך תחסכו כספים רבים וזמן חשוב ויקר.

כתוב/כתבי תגובה