גרים בבאר שבע וזקוקים לעורך דין תאונות עבודה? יש רק אחד ויחיד!

גרים בבאר שבע וזקוקים לעורך דין תאונות עבודה? יש רק אחד ויחיד!

תאונות עבודה הן דבר שכיח מאוד, לצערנו. התופעה הפכה למכה בלתי פוסקת, כאשר מידי שנה עשרות עובדים נפצעים או גרוע מכך נהרגים מתאונות עבודה.

עקב ריבוי התאונות עלתה מודעות הפיצויים בקרב העובדים. עד כדי כך שבשנת 2015 בלבד שולמו פיצויים וגמלאות בסך של למעלה מארבעה וחצי מיליארד שקלים לנפגעי עבודה. מלבד הנזקים שתאונות העבודה גורמות למעסיקים ולמשק הישראלי.

עורך דין תאונות עבודה 

בעקבות ריבוי מקרי תאונות עבודה, גם שוק עורכי הדין בעניין הוצף ומשרדי עורכי דין רבים מתמחים בעניין תאונות עבודה, ומציעים את שירותם לנפגעי התאונות.

תאונת עבודה היא נזק –פגיעה שנגרמה במהלך העבודה, בדרככם לעבודה ובחזרה ממנה. כמובן שכתוצאה מכך המצב הכלכלי בבית נפגע גם הוא וכל בני המשפחה סובלים מכך, כמו כן, ישנם הוצאות רפואיות ובמקרים מסוימים הנפגע גם עלול להישאר נכה.

עורך דין תאונות עבודה בבאר שבע

אם אתם גרים בבאר שבע ונפגעתם בתאונת עבודה, לפני בחירת העורך דין לתאונות עבודה, כדאי לבדוק טוב טוב את הנושא.

הטיפול בתביעות מסוג זה היא עבודה מורכבת ביותר, תביעות אלו מורכבים ומסובכים והם דורשים ידע משפטי רחב, מעמיק ומקיף. עורך דין תאונות עבודה יבחן היטב את המקרה על כל פרטיו, וייעץ ללקוח הנפגע וילווה אותו לאורך כל ההליך המשפטי, על מנת לקבל את הפיצוי הגבוה ביותר ולממש את הזכויות המגיעות לו.

עורך דין תאונות עבודה בבאר שבע

לפני שאתם שוכרים עורך דין תאונות עבודה בבאר שבע, כדאי לבדוק האם תחום ההתמחות שלו היא נזיקין, כלומר נזקי גוף ותאונות עבודה. רוב עורכי הדין בישראל אינם מתמחים דווקא בעניינים אלו. עליכם לבדוק לעומק את העניין והאם עורך דין זה הוא הטוב ביותר עבורכם. מעוניינים בייעוץ משפטי? צרו קשר עם ינון הדאיה – עו"ד תאונות עבודה בב"ש

כתוב/כתבי תגובה