דריסתו של ארי נשר – גרימת מוות ברשלנות?

דריסתו של ארי נשר – גרימת מוות ברשלנות?

מאז דריסתו המזעזעת של ארי נשר על ידי נהג שהיה תחת השפעת אלכוהול בזמן הנהיגה, עולות לא מעט השערות ותהיות אודות גרימת המוות: האם מדובר בגרימת מוות ברשלנות או שמא אבי נשר והנער שהיה אתו על האופניים החשמליים, הם אלו שאחראים על התאונה המחרידה.

מסקירה מעמיקה של הווידאו שבו תועדו השניים רוכבים על האופניים, ניתן להיווכח עם העובדה שהם סטו ממסלולם בזמן שכלי הרכב שייט במהירות במסלולו. הסטייה של האופניים מן המסלול הובילה להתנגשות של כלי הרכב באופניים וכתוצאה מכך נגמרה התוצאה שלא נרצה לזכור.

אז מה זה אומר מבחינה משפטית?

העבירה המשמעותית ביותר שביצע הנהג היא ההזנחה שלו את הנערים לאחר התאונה וההתנגשות שקרה בין שני הגורמים. הנהג בחר לבחור מזירת האירוע ולהפקיר את הנערים. יתר על כן העובדה כי הנהג היה תחת השפעת אלכוהול, אם כי בכמות זעירה, לא הטיבה עמו.

חשוב להבין שלאחר בחינה מעמיקה של השופטים, הם החליטו כי הנהג אינו הוביל לגרימה של מוות ברשלנות, שכן הוא מצדו הקפיד לנהוג בנתיב שלו מבלי לסטות באף צורה. כך שזה משהו שצריך להילקח בחשבון כאשר בוחנים את כל הנסיבות.

שימו לב שהנהג הדורס הציג את הצד שלו בצורה מעולה בעזרתו של עורך דין שעזר לו לצאת מהבוץ הזה. כך שאם גם אתם נמצאים במצב שבו אתם צריכים להתמודד עם קשיים משפטיים, אז כפי שנוכחתם לדעת, ביכולתו של עורך דין מוביל לשנות לחלוטין את המצב שלכם.

כל תיק משפטי והפרטים שלו

חשוב להבין שלכל תיק משפטי יש את האופי שלו, כך שאם אתם נאלצים להתמודד עם סוגיה כזו או אחרת, זה יהיה קשה להסתמך רק על מקרים אחרים. ישנם לא מעט גורמים שיכולים להשפיע על הדרך שבה השופטים יקבלו את ההחלטה הסופית שלהם.

בכדי שאתם תוכלו להציג את הצד שלכם על הצד הטוב ביותר, כמובן שיהיה כדאי לכם לוודא שאתם בוחרים לפנות אל עורך דין שיוכל לעזור לכם ולוודא תוכלו להיות רגועים לחלוטין.

כתוב/כתבי תגובה