איך בוחרים עורך דין תאונות עבודה

איך בוחרים עורך דין תאונות עבודה

על פי החוק הישראלי (שמוגדר ע"פ חוק הביטוח הלאומי) תאונות עבודה יכולות להיות מוכרות במקרים שונים, החל ממקרה של נפילה בגובה עד להתקף לב או מחלה אשר התפתחה במקום העבודה. החוק של הביטוח הלאומי מגדיר מתי מדובר בתאונה שתספק למי שחווה אותה פיצוי כספי, בעוד שקבלת פיצויים קצבאות וגמלאות – כולם תלויים בהכרה של המוסד לביטוח לאומי בתאונה ככזאת שקשורה למקום העבודה. ובכול זאת רבים מוצאים עצמם נאבקים מול מוסדות שונים על מנת לקבל את הזכויות שלהם. לכן רבים פונים אל חיים הקמן עורך דין תאונות עבודה (מומחה בדיני נזיקין) שיעזור לממש את אותן זכויות. 

אבל כיצד מבין מאות עורכי דין, בוחרים את המתאים ביותר? 

אם אתם מתלבטים, כדאי שתשימו לב למספר דגשים בבחירת איש המקצוע המתאים לכם:

ניסיון ומקצועיות  

בחרו עורך דין מקצועי ומנוסה שמכיר את כול 'הגלגלים' שעובדים במוסד לביטוח הלאומי. בחרו איש מקצוע שיוכל לנהל את התהליך מול מוסד זה ביעילות ובמהירות. וודאו כי עורך הדין יכול לסייע לכם לתבוע את חברות הביטוח הפרטיות בעת הצורך. 

תוצאות

חשוב לבחור משרד עורכי דין שיספק לכם תוצאות כמו חיים הקמן משרד עורכי דין. חפשו עורך דין מומלץ ובדקו באתרים ייעודיים את הצלחתו של איש המקצוע. חיפושים אפשר לבצע באתרים אשר עוסקים בפסקי הדין של תהליכים אותם ניהול המשפטן. וודאו כי ניתן לקבל באמצעות הייעוץ והליווי את גובה הפיצוי המקסימאלי.

עלויות

חשוב לבחור עורך דין שיספק לכם ייצוג ובירורים מול הביטוח הלאומי ושאר גופים וקבלת הפיצוי ורק לאחר מכן ידרוש תשלום העמלה או האחוזים המגיעים לו. בכך תוכלו להנות מהזכויות שלכם תוך שעורך הדין ישים את האינטרסים שלכם בעדיפות ראשונה ויספק  עבורכם את התוצאות הטובות ביותר. 

כתוב/כתבי תגובה