פינוי שוכר: מהיכן מתחילים? אילו בטחונות יש לבקש?

פינוי שוכר: מהיכן מתחילים? אילו בטחונות יש לבקש?

במצב בו מעוניינים לבצע פינוי שוכר שהוא בעייתי מבחינת מוסר התשלומים שלו, יהיה רצוי לוודא כי עושים זאת בין היתר באמצעות מכתב התראה ראשוני בו אתם מפרטים את ההפרות שלו. לאחר מכן יהיה ניתן לתת לשוכר תקופת של שבועיים כדי שיוכל לתקן את ההתנהגות שלו. לא מומלץ להאריך מעבר לכך מכיוון שהסיכוי לשינוי התנהגותי ומוסר התשלומים יהיה קטן מאוד.

> קראו מה זה אומר התנגדות לצוואה

קודם צריך לעדכן את השוכר

בשלב הראשון עליכם לוודא כי אתם מעוניינים שהשוכר ישנה כיוון מבחינת אופן ההתנהלות שלו ומוסר התשלומים וזאת על ידי כך שתפרטו בכתב בדיוק את המצב ולמה אתם מצפים, זאת בהתאם לחוזה כמובן. כך יהיה ניתן להמשיך לשלב הבא וזאת על מנת להתקדם במידת הצורך להליך המשפטי.

כעת עליכם להציב מגבלת זמן לשוכר

בשלב הזה של פינוי שוכר תצטרכו להציב מגבלת זמן ולומר לשוכר שיש לו שבועיים כדי לשנות כיוון ולשלם את מה שהוא חייב. במידה והוא מראה נכונות אמתית, יהיה רצוי לתת לו את ההזדמנות הזו ולראות אם ישנו שינוי אמתי באופן ההתנהלות הכללי שלו מבחינת מוסר התשלומים.

בשלב הבא עליכם לפנות לתביעה משפטית

כעת עליכם לפנות לבית המשפט וזאת יחד עם סיוע של עורך דין וזאת על מנת שתוכלו להתקדם עם פינוי שוכר ולעשות זאת בצורה חוקית לחלוטין. הרי על פי חוק אינם יכולים לפנות את השוכר בכוח ולאור זאת עליכם לוודא כי אתם פועלים על פי הכללים המקובלים. אך ורק כך תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם להתמודד עם המצב ובצורה המיטבית. היו בטוחים בכך. אז אל תזלזלו בעניין ושימו לב כי אתם נעזירם בגורמים מנוסים כדי שיוכלו ללוות אתכם.

למדו אודות תפקידו של מנהל עזבון

כתוב/כתבי תגובה