מה זה ביטקוין?

מה זה ביטקוין?

המטבע הדיגיטלי שכבש את העולם

למי מאיתנו שלא מכיר או מעולם לא שמע על ביטקוין, נתחיל את המאמר בהסבר קצר על המטבע הדיגיטלי אשר כבש את העולם. מדובר על אמצעי תשלום מהפכני אשר ניתן לשלם איתו במקומות רבים. כמו כל מטבע גם ביטקוין הוא בעל ערך מסוים והערך שלו עולה או יורד בהתאם לשוק. קראו כאן בהרחבה מה זה BTC?

מה הרעיון שעומד מאוחרי ביטקוין

כל הרעיון של מטבע דיגיטלי זה למעשה לאפשר לבני אדם ממקומות שונים בעולם לבצע משכר ורכישות עם מטבע אוניברסלי אשר מתקבל בכל מקום. מזכיר מעט את הרעיון של הדולר האמריקאי אשר ניתן לשלם איתו במקומות רבים בעולם ולא רק בארצות הברית.

כמה זה עולה?

לרכוש ביטקוין זה לא עסק יקר מידי, הכל תלוי בכמה מטבעות אתה מעוניין לרכוש. ככל שתקנה יותר מטבעות ככה המחיר שלך יהיה יותר גבוה, אבל מנגד ככל שיותר ויותר אנשים ירכשו וגם ישתמשו במטבע הדיגיטלי ככה גם הערך שלו יעלה והוא יהיה שווה יותר. אבל תמורת כמה מאות עד כמה אלפי שקלים תוכל לרכוש לך כמה מטעבות דיגיטלים מסוג ביטוקוין ולהתחיל להנות ממנו.

היכן ניתן לרכוש?

אם אתה רוצה לרכוש ביטקוין אז קודם כל חשוב שתדע כי אתה יכול לקנות מאנשים פרטיים אשר מחזיקים בביטקוין ומעוניין למכור כמה מטבעות. בנוסף ניתן לרכוש גם בכל מיני חנויות שיש לביטקוין בארץ, יש כמה סניפים לחברה אשר ניתן לרכוש מהם מטבעות ולקבל פרטים נוספים על המטבע עצמו ועל שווי הערך שלו.

לסיכום

לא סתם הרבה אנשי עסקים מכל רחבי העולם יתקדמו לביטקוין, הגיע הזמן שגם אתה תתקדם עם הטכנולוגיה והעולם ותרכוש גם לך כמה מטבעות ביטקוין משלך.

> רוצים לקרוא עוד מידע בנושא מטבעות דיגטיליים? קראו כאן כתבה על ביטס אוף גולד!

כתוב/כתבי תגובה