רישום ירושה בטאבו – למה זה חשוב?

רישום ירושה בטאבו – למה זה חשוב?

אין ספק שגולת הכותרת של כל ירושה, בין אם היא מועברת מסבא לסבתא לנכדים או מהורים לילדים, היא נכס באופן כללי ודירה בפרט. מדובר בחלק המשמעותי ביותר של הירושה וללא ספק החלק הכי יקר והרציני שלה. 

אך בשביל שאנחנו נוכל להשתמש בה כפי שנרצה, באופן חוקי, הן לצרכים באופן אישי והן לצורך מכירה או השכרה, אזי שעלינו לבצע את התהליך הזה בצורה מסודרת. כלומר, זה לא מספיק רק לפתוח את כתב הצוואה ולממש אותו, אלא צריך גם להסדיר אותו בצורה נכונה ורצינית. לשם כך, צריך לרשום את הירושה בטאבו עם עורך דין דילן מסוארי

כלומר, אם אנחנו מקבלים דירה במתנה, זה לא מספיק עבורנו רק כתב הצוואה או הירושה, אלא אנחנו צריכים להסדיר את זה בצורה נכונה מבחינה פרוצדוראלית. למשל, אנחנו צריכים לרשום את הירושה בטאבו. יש לכך השלכות מסוימות וכמובן שהתהליך אמור להתבצע בצורה מסודרת ונכונה. 

למה חשוב לכתוב את הירושה בטאבו?

לפני שנסביר למה עושים זאת, חשוב להדגיש שהרישום יכול להתבצע על ידי עורך דין בצורה מסודרת, זאת בשביל שהתהליך יתבצע כפי שאנחנו מצפים ובאופן חוקי ומסודר. 

הירושה צריכה להירשם בטאבו מכמה סיבות. ראשית, אנחנו צריכים לכתוב את הירושה בצורה מסודרת, בשביל שנוכל לעשות בה כרצוננו. למשל, אם אנחנו רוצים למכור או להשכיר את הדירה, אזי שהיא חייבת להיות על שמנו ולכן חשוב להסדיר אותה בטאבו. 

שנית, בצורה כזו מסדירים את הירושה בתוך המשפחה. אם אנחנו לא נעשה זאת, אזי יכול להיות שאי הסדר והמריבות בתוך המשפחה יימשכו. לכן אנחנו צריכים להסדיר את העניין דרך רישום ירושה בטאבו. אף אחד לא יוכל לערער על כך, ברגע שאנחנו עושים זאת.

כתוב/כתבי תגובה