קורות חיים לעורך דין

קורות חיים לעורך דין

אחד התחומים המורכבים והמסועפים ביותר הקיימים הוא תחום המשפטים. בתחום זה יש סוגי התמחויות שונות, הכשרות מקצועיות, ניסיון מקצועי ואינספור דברים שעשויים להטות את הכף לטובתכם או לרעתכם בקורות החיים שאתם מציגים. קורות חיים לעורך דין צריכים להיות כתובים בצורה עניינית, מנוסחת היטב, ללא שגיאות כלל וברמה גבוהה. קורות חיים אלה צריכים להציג אתכם בצורה יוקרתי כיאה לתפקיד אליו אתם מייעדים את עצמכם וכמובן להציג את עצמכם בצורה סמכותית, מלאת ביטחון וממוקדת לתפקיד אליו אתם רוצים להתקבל.

התחילו בהקדמה:

בשונה מקורות חיים אחרים מומלץ להוסיף לקורות חייכם מעין הקדמה. מדובר בפסקה ראשונית המציגה את יכולות הכתיבה והניסוח שלכם, את היכולת שלכם להציג את עצמכם בצורה מקצועית וכמובן להציג בקצרה גם את ההישגים המקצועיים שלכם וכיצד תוכלו להועיל ולהוסיף לצוות המקצועי של עורכי הדין בחברה אליה אתם רוצים להתקבל.

ניסיון תעסוקתי וכישורים:

כעת אתם רוצים לפרט אודות הניסיון המקצועי שלכם בתחום. החל מהיכן למדתם, מהו תחום ההתמחות שלכם, במה עבדתם עד כה בתחום ועוד. אם יש תחום מסוים שאתם בקיאים בו במיוחד בתוך התחום שלכם כדאי לציין זאת כאן. האם ייצגתם לקוחות בעבר? מהם אחוזי ההצלחה שלכם? האם ערכתם חוזים מאפס? וכו'. לצד הניסיון המקצועי כדאי להציג כמה מן הכישורים שלכם. כידוע עורכי דין נדרשים ביכולות רבות ומגוונות מלבד הידע המקצועי כמו למשל היכולת לעבוד בתנאי לחץ, היכולת לשאת על כתפיהם אחראיות רבות ועוד. 

עיצוב ומבנה של קורות החיים:

אם אתם עורכים חוזה מסודר ומקצועי כעת ללקוח סביר להניח שהוא היה מוצג בצורה מסודרת, מחולק יפה לחלקים שונים ומסודר להפליא. כך גם קורות חיים שלכם צריכים להיראות. הגשה מסודרת, מעוצבת בצורה נכונה ומכבדת תהיה אבן הדרך הראשונה שלכם לקבלה לעבודה בתחום זה.

כתוב/כתבי תגובה