כיצד מקבלים החזר מס במהירות

החזר מס ניתן על ידי רשות המיסים לעובדים שכירים אשר שילמו מס גבוה מכפי שהיו אמורים לשלם. באופן כללי, חשוב שתבינו באיזה אופן פועלת רשות המיסים כך שתדעו אחר כך גם לדרוש את מה שיתכן ואתם זכאים לו. האופן בו רשות המיסים מחשבת את המס אותו עלינו לשלם מתבצעת על ידי הערכה שנתית. יחד עם זאת, כיוון שהתשלום למס הכנסה מתבצע מידי חודש בחודשו, יתכנו פערים בתשלום וכך עלול להיווצר מצב בו עובד שכיר שילם הרבה יותר מידי מס מכפי שהיה אמור לשלם. בשל כך, ניתנת האפשרות להגיש בקשה להחזר מס עד שש שנים אחורה מיום הגשת הבקשה. 

> קבלו מדריך מהיר איך עושים תיאום מס

מהן הסיבות הנפוצות ביותר להפרשים במס?

בקרב עובדים אשר מועסקים אצל מעסיק אחד במהלך שנה שלמה ככל הנראה לא יווצרו הפרשים בחישובי המס. יחד עם זאת, גם במקרה זה עשוי להיווצר הפרשים באם יהיו שגיאות במילוי טופס 101 או חוסר בפרטים. עובדים המועסקים אצל יותר ממעסיק אחד; עבודה בחלק משנת המס; תשלום מיסים באופן עצמאי במקביל לעבודה בגין כסף עבור קופת גמל או ביטוח חיים למשל, כל אלו ועוד עשויים ליצור מצב בו יש הפרשים במס. הפרשים אלו עלולים להיות לחובה או לזכות!

כך תקבלו את ההחזר שמגיע לכם בלי לחכות יותר מידי זמן

אין ספק שזו אחת מהשאלות הכי משמעותיות שיש – איך נקבל מהר את הכסף שמגיע לנו.  מלאו טופס 135 אותו תמצאו באתר רשות המיסים וצרפו לו את המסמכים הנדרשים המצוינים על גבי הטופס עצמו. ניתן להגיש את הטופס באופן מקוון או ידני בסניף של רשות המיסים הקרוב לביתכם. באם אינכם בטוחים ויש לכם שאלות וספקות- היוועצו עם איש מקצוע מטעם החזרי מס TAXREF שיכול לסייע לכם להימנע מטעויות וכן לזרז את התהליך. 

כתוב/כתבי תגובה