איך בוחרים עו"ד גירושין

איך בוחרים עו"ד גירושין

גירושין הוא מהלך עצוב, אשר נעשה רק כשאין ברירה והופך להכרחי כאשר החיים של בני זוג ביחד מגיעים למצב בלתי נסבל. פירוק החבילה יכול להיות בהסכמה והבנה הדדית אבל עלול להיות מלווה גם בפרידה מכוערת ומלאת סכסוכים וכעסים. מהלך כזה מחייב נקיטת צעדים משפטיים ועירוב עורכי דין כדי שחייכם יהיו קלים ככל האפשר למרות האירוע המצער. בחירת עורך דין שמטפל בענייני גירושין היא פעולה הכרחית וקריטית, מאחר שבחירה שגויה עלולה להוביל לתוצאות הרסניות. עורך דין שאינו עומד על האינטרסים של לקוחותיו ואינו עושה את המקסימום כדי לנסח הסכם גירושין שיועיל לשני הצדדים – יגרום לכם נזק רב ויתכן שגם בלתי הפיך.

לכן השאלה "איך בוחרים עו"ד לגירושין" הינה קריטית במיוחד והבחירה הנכונה חשובה כדי לעשות את המקסימום על מנת שחייכם יחזרו לשגרה מהר ככל האפשר. שני הצדדים יצטרכו להסתגל במהירות האפשר לסיטואציה חדשה ולדעת להתחלק בנכסים ובהסדרי הראייה (במקרה שיש ילדים) וגם להסכים בענייני מזונות, זאת כמובן בנוסף להסכמה הדדית להתגרש. החיים נמשכים למרות הגירושין וחשוב לעשות את המקסימום כדי שתוכלו להתאושש מהטראומה במהירות האפשר. בחירת עורך דין המתמחה בגירושין צריכה להיות מבוססת על המלצות אישיות ועל התנסות בפגישה עם עורך הדין וייעוץ ראשוני. עליכם לדעת לנסח שאלות מתאימות ולבחון את התשובות בקפידה.

בחרו בעורך דין לגירושים אך ורק אם הוא עונה על ציפיותיכם בפגישה המקדימה. אפשרות נוספת שצריך לשקול היא פנייה באמצעות עורך הדין הנבחר לגישור פנימי. במקרה כזה יעוכבו הליכי הגירושין עד שהצדדים יגיעו להסכמה. עליכם לדעת האם לפנות לבית דין רבני או לבית המשפט  בשל הסכסוך בין הצדדים. מתן גט אפשרי רק בבית הדין הרבני. בחירת עו"ד גירושין המתמחה בתחום זה תקל עליכם את החיים לפני ואחרי הפרידה. עו"ד מנוסה יידע לעמוד על האינטרסים שלכם ולהסביר לכם היטב מהן זכויותיכם, על מה כדאי להתפשר ומתי עדיף לעמוד על שלכם עד לקבלת התוצאה המקווה. ייעוץ מקצועי יסלול את דרכיכם למזעור הנזקים הנגרמים בגירושין.  

למידע נוסף על עורך דין גירושין.

כתוב/כתבי תגובה