עו"ד רשלנות רפואית בתל אביב

עו"ד רשלנות רפואית בתל אביב

רשלנות רפואית היא לצערנו תופעה קיימת ולא פעם אנחנו לא ממש יכולים להאשים בכך את הצוותים הרפואיים.

אחרי הכול גורמי הרפואה בהחלט משקיעים את כל כולם בטיפול בחולים אך הבעיה היא כי אין הקומץ משביע את הארי. קיימת מצוקה קשה מאוד מבחינת מצבת כוח האדם והאחיות והרופאים אינם מצליחים להשתלט על הפציינטים הרבים. במיוחד נכון הדבר בכל מה שקשור בטיפול בחולים המגיעם אל חדרי המיון ובמיוחד בעונת החורף.

טעות אחת יותר מידי

אך למרות שאנחנו מבינים כי ישנם גורמים וסיבות שאולי אפשר לקרוא להן מוצדקות, עדיין, אף אחד מאתנו אינו מוכן למצוא את עצמו קרבן למצבים הללו אשר בהם לא היה מי שיטפל בו כאשר הוא הגיע לקבל טיפול רפואי.

על מנת שאכן נוכל למנוע את המקרים הללו, אנחנו חייבים לעמוד על המשמר ובכל מקרה אשר בו אנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים מול תוצאות של טיול רפואי לקוי, אל לנו לוותר. אנחנו חייבים לעמוד על זכויותינו ולדרוש את הטיפול הנכון במקרה שעברנו ואף לעמוד על כך כי הגורמים האשמים יועמדו לדין ואנחנו כמובן נקבל את הפיצויים המגיעים לנו כחוק.

אל מי פונים?

אז לפני הכול, תמיד חשוב לשמור על עיניים פקוחות ועל שימת לב מלאה כאשר אנחנו נכנסים לידיים של גורמי הרפואה. אנחנו זכאים לקב טיפול מקצועי ומסור ללא רשלנות וללא פספוסים.

זה אומר שאם אנחנו חותמים על הסכמה לטיפול, אנחנו בכל זאת עדיין צריכים להישאר ערניים ולדעת כי החתימה שלנו אינה מאשרת למעשה לגורמי הרפואה לעשות בנו כרצונם. הם עדיין כפופים לכללים ולמחויבות הרפואית שלהם ובכל מקרה של טיפול לקוי או כזה שהוביל לתוצאות לא טובות, הם בהחלט אמורים לתת את הדין.

עו"ד רשלנות רפואית – זו הכתובת

למעשה הכתובת היחידה למקרים מהסוג הזה זהו עורך הדין לרשלנות רפואית. איש מקצוע מיומן בתחום ייטיב לבדוק לעומק את הנושא באמצעות חוות דעת מומחה רפואי ברשלנות רפואית, ולמצות את הדין על מנת שהנפגע יקבל את כל הזכויות המגיעות לו על פי חוק.

אז זכרו. במקרה של רשלנות רפואית – אין כל מקום לוויתורים!

כתוב/כתבי תגובה