איטום באמצעות הזרקה – מתי משתמשים בזה

איטום באמצעות הזרקה – מתי משתמשים בזה

היום ניתן למצוא יותר ויותר מקומות, אשר משתמשים בשיטת איטום באמצעות הזרקה. מדובר על שיטת איטום חדישה ומשוכללת יותר, היכולה להתאים למגוון רחב של מצבים שונים. ניתן להשתמש בשיטה זו, על מנת לאטום רצפות או גגות, שלא ניתן לאטום בשיטות המסורתיות. אומנם נכון כי רוב האנשים בוחרים לאטום את קירות הבניין שלהם או את הגג, באמצעות זיפות או רצועות ביטומניות, אך לא תמיד הדבר אפשרי. לעיתים תנאי השטח במקום מפריעים לעבודת איטום תקינה ושוטפת, לכן במקרים אלו עדיף להשתמש בשיטת איטום חדשנית ומשוכללת יותר. יש לציין כי איטום באמצעות הזרקה מתאים לכל סוג של מבנה, בתנאי שעדיין לא אטמו אותו. על מנת שהשיטה תעבוד, יש צורך בבטון חשוף, אחרת הריאקציה הכימית שעליה מתבססת השיטה, לא תוכל להתרחש.

איטום באמצעות הזרקה – כדאי להכיר!

כאמור, מדובר על שיטת איטום חדשנית, המשתמשת בהזרקה של חומרי האיטום לתוך הסדקים במשטח הבטון. חומרי האיטום מצליחים להיכנס למקומות שלא ניתן להיכנס אליהם באמצעות השיטות המסורתיות. כמו כן, זוהי דרך יעילה במיוחד לאטום משטחי בטון חדשים, שעדיין לא עברו שום סוג של איטום. שיטה זו מבטיחה כי הבטון יהיה אטום בצורה מושלמת לאורך זמן, היות וחומרי האיטום מייצרים ריאקציה כימית עם מים. ברגע שמים פוגעים במשטח שעבר איטום בהזרקה, הם מייצרים ריאקציה שגורמת לתפיחה או התמצקות. בצורה כזו, הסדק נאטם לחלוטין, והוא מוגן מפני חדירה של מים. שיטה זו יעילה במיוחד לצורך איטום של מרתפים, פירים של מעליות, חניונים, מקלטים ועוד.

לסיכום, איטום באמצעות הזרקה נחשבת לשיטת איטום יעילה ואיכותית, שיכולה להתאים ללא מעט מקומות ונסיבות. שיטה זו יעילה במיוחד למקומות שקשה להגיע אליהם בשיטות הסטנדרטיות.

לפרטים נוספים פנו עוד היום לחברת בניה קבוצת רשף.

כתוב/כתבי תגובה