עורך דין תאונות עבודה

עורך דין תאונות עבודה

יש הרבה מאוד מקרים שעשויים להתרחש במקום העבודה. תקלות שונות בגלל שימוש במכשור מסוכן, תאונות עבודה בלתי נמנעות ועוד. האמת היא שכאשר אנחנו מדברים על תאונות עבודה אנחנו מדברים גם על כאלה אשר מתרחשות בדרך אל מקום העבודה או ממנה הביתה. אלו גם כן נכללות תחת הכותרת של תאונות עבודה ועל תאונות כאלה יכולים הנפגעים ליהנות מפיצויים מטעם הביטוח הלאומי, קראו בהרחבה באתר http://levylaw.co.il

עורך דין תאונות עבודה – הכתובת הראשונה

חשוב לדעת כי כאשר מתרחשת תאונת עבודה, הדבר הראשון אותו יש לעשות זה פשוט לפנות אל ערך דין לדיני עבודה. הוא הכתובת והוא האיש אשר יידע לכוון את הנפגע בפעולות הראשוניות ממש, מה ואיך עליו לנהוג. מעבר לכך, יהיה עליו לייצג את מרשו מול בית הדין לעבודה כאשר יהיה עליו להסביר ממה סובל הנפגע ומדוע עליו לקבל פיצויים. 

ביטוח לאומי ונפגעי עבודה

האמת היא שלא תמיד צריך להגיע עד לבית הדין לעבודה. יש הרבה מאוד מקרם אשר בהם הביטוח הלאומי ייתן את חלקו וזה למעשה כל מה שהנפגע זקוק לו. אך לא תמיד זה כל כך פשוט לקבל את הפיצויים מטעם  הביטוח לאומי וגם מולם יש צורך בייצוג מקצועי של עורך דין בתחום.

אז זו הסיבה שאנחנו בהחלט ממליצים על פנייה אל איש מקצוע כמו עורך דין תאונות עבודה אשר ייטיב לייצג את הלקוח ויציע לו את השירות הרצוי באותו מקרה. עורך הדין יוכל לסייע לו למצות את הזכויות שלו וכך הוא יוכל לקבל את הפיצויים המגיעם לו על פי חוק.

אז אם קרה ונפגעתם בדרך לעבודה או במקום העבודה ומנסים להתחמק מפיצויים, דעו כי יש בהחלט דרך מעולה אשר מובילה למיצוי הזכויות. בעזרת עו"ד דיני עבודה זה הרבה יותר פשוט.

כתוב/כתבי תגובה