תביעות סיעוד

תביעות סיעוד

תביעות סיעוד הן תביעות שחשוב מאוד להגיש באמצעות אנשי מקצוע העוסקים שנים רבות בתחום תביעות מעין אלה. לא מעט תביעות סיעוד נדחות על ידי חברות הביטוח השונות ואנשים אשר שילמו מדי חודש בחודשו סכום קבוע לחברת הביטוח שבה ביטחו את עצמם, מוצאים את עצמם במצב סיעודי ללא סיוע כלכלי מהביטוח אשר עליו הם סמכו. כאשר נעזרים במומחים בתחום תביעות סיעוד, ניתן להבטיח כי התביעה של אדם סיעודי תתקבל וכי הוא יקבל את שמגיע לו בפן הכספי מחברת הביטוח תוך פרק זמן קצר ובצורה הטובה ביותר.

כיצד מגישים תביעות סיעוד?

אז איך בעצם מגיעים תביעת סיעוד? בכדי להגיש תביעת סיעוד לחברת ביטוח כלשהי שבה האדם בחר לבטח את עצמו בביטוח סיעודי, עליו להוכיח כי הוא עומד לפחות ב4 מתוך 6 הקריטריונים המגדירים את מצבו של האדם כמצב סיעודי ולא משנה אם מצבו נגרם בשל מצב פיזי ירוד או בשל מחלה נפשית כלשהי (קראו על ביטוח סיעודי השוואה בין פוליסות). הקריטריונים המגדירים אדם כאדם במצב סיעודי הם: איננו יכול לאכול באופן עצמאי, איננו יכול לשתות באופן עצמאי, איננו יכול להתלבש באופן עצמאי, לא שולט בסוגריו ונדרש להשתמש במוצרי ספיגה למבוגרים, איננו יכול להתנייד באופן עצמאי, איננו יכול לעבור בין מצבים שונים באופן עצמאי כגון: מישיבה לעמידה ועוד. על האדם אשר מגיש את התביעה להוכיח כי מצבו סיעודי בהתאם לקריטריונים המדוברים.

כיצד בוחרים מומחים בתחום תביעות סיעוד?

על מנת כאמור שתביעת סיעוד תממש את מטרותיה, חשוב מאוד שלא להגיש אותה באופן עצמאי. מדובר על תהליך פרוצדורלי בירוקרטי תובעני ומתיש, אשר לא פעם גורם לאנשים להתייאש ממנו ולוותר על הכסף אשר מגיע להם. בכדי לחסוך מעצמכם את הבירוקרטיה התובענית ובכדי שהתביעה שלכם לא תדחה, עליכם לבחור באנשי מקצוע אשר ידוע כי יש להם ותק וניסיון בתחום תביעות ביטוח סיעוד. אנשי מקצוע מעין אלה יסייעו לכם להגיש את התביעה בצורה הטובה ביותר מבחינת כל המסמכים אשר היא דורשת והועדות אשר היא דורשת וכן, לקבל את שמגיע לכם מתוקף מצבכם בצורה המהירה ביותר.

כתוב/כתבי תגובה