מהו סעיף 60 א' – לחוק הסדר הדין הפלילי

מהו סעיף 60 א' – לחוק הסדר הדין הפלילי

תיקון החוק בשנת 2007 קובע כי לפי סעיף 60 א' זכאי החשוד לקחת חלק בשימוע, וזאת כחלק מהזמנה לשימוע שיקבל ויינתן לחשוד 30 יום להיערך. הזכות הזו מאפשרת לחשודים במקרים מסוימים להימנע ממצב שבו מגישים נגדם כתב אישום, ובכך מונעת הסתבכות משפטית שלהם.

הכרת החוק מצידו של עורך דין פלילי עשויה לעזור לחשוד להיערך לשימוע בצורה נכונה, ובכך להביא לגדילה בסיכויים לעבור אותו בהצלחה. כך שאם אתם רוצים להפיק תועלת מסעיף זה לחוק הסדר הדין הפלילי, יהיה כדאי לכם לוודא שאתם עוברים את כל התהליך הזה בליווי של עורך דין מנוסה שיוכל לסייע לכם.

הכנה לשימוע בעזרת עורך דין פלילי

תעשו לעצמכם טובה ותוודאו שאתם נמנעים מניסיונות להתכונן לשימוע לבדכם, שכן אתם עלולים לקבל החלטות שגויות או להציג את הטענות שלכם בצורה לא מיטבית. כך שאם אתם רוצים לראות את עצמכם נמצאים במצב אופטימלי, זה בוודאי יהיה חיוני שתיקחו זאת לתשומת ליבכם.

שימו לב שאם אתם כבר בוחרים לפנות אל עורך דין, זה יהיה חיוני שתבחרו באחד שתוכלו לסמוך על היכולת שלו להכין אתכם על הצד הטוב ביותר. זה ללא ספק יהיה קריטי לבחור בעורך דין שתוכלו לבטוח בכישורים שלו בתחום הפלילי.

בחירה של עורך דין מנוסה

רוצים לחסוך לעצמכם את כל חוסר הוודאות שקשורה בהכרת הזכויות שלכם והדרך הנכונה להיערך לשימוע פלילי? תעשו לעצמכם טובה ואל תוותרו על פנייה לקבלת סיוע משפטי. זה רק יוכל לעזור לכם ולמנוע הסתבכות מעבר למצב שבו אתם נמצאים כעת. כך שאתם רק צריכים לשים לב שאתם בוחרים לפעול בצור נכונה כבר בזמן הקרוב מבחינתכם כמובן.

קראו גם על: זימון לחקירה במשטרה

כתוב/כתבי תגובה