עו"ד גירושין במרכז – איך למצוא עורך דין מאזור המרכז

עו"ד גירושין במרכז – איך למצוא עורך דין מאזור המרכז

בזמן האחרון, זוגות רבים מוצאים את עצמם עולים בגרם המדרגות במשרדי הרבנות העיר מגוריהם. במאמר זה, אנו נרצה לעקוב אחר עורכי הדין הטובים ביותר באזור המרכז, ולהבין כמה דברים על הליך הגירושין המתיש והמסובך.

עו"ד גירושין במרכז – איך למצוא עורך דין מאזור המרכז

מה עלי לעשות בגירושין?

אל תחשבו שברגע שתעסיקו עורך דין לגירושין, תוכל לאחר מכן להזמין חופשה ארוכה של חודש. אתם ועורכי הדין שלכם, תצטרכו לשמור על קשר לעיתים קרובות ככל שמתקדמים בהליך הגירושין.

עורך הדין שלכם, עשוי לחפש אותכם כדי לספק רקע עובדתי לניירת או ל"כתבי הטענות" שהוגשו במקרה שלכם.

קביעת דיון בהליך גירושין

עורך הדין של בן או בת הזוג, רשאי לקבוע דיון בבית משפט או "תצהיר" (תשאול רשמי בשבועה ומחוץ לבית המשפט) שתידרשו להשתתף בו.

למרות שעורך הדין שלכם יעקוב אחר מועדי הדיונים, עליכם להיות נוכחים בדיונים או לתצהירים שנקבעו אצל עורך הדין שלכם. זה אולי לא נוח, אבל זה חלק הכרחי בתהליך הגירושין.

כמה זמן הליך הגירושין לוקח?

גירושין, הם לעתים קרובות תהליך איטי ולפעמים מתסכל, אך אל תמהרו להאשים את עורך הדין בעיכובים. דברים רבים אינם בשליטת עורך הדין שלכם, כגון לוח השנה של בית המשפט, כמה זמן עשוי להתנהל משפט הגירושין שלכם, או חוסר יכולת של בן או בת הזוג או אפילו סירובם – לשתף פעולה.

על עורך הדין שלכם, לכל הפחות, לספק עבודה באיכות טובה גם בנושאים כמו הגדלת מזונות , לתקשר אתכם באופן קבוע ולעמוד בזמנים. זכרו שדברים לוקחים זמן והם לא תמיד בשליטתו של מי מהמעורבים במשפט שלכם אלא בניהול זמני בית המשפט.

כתוב/כתבי תגובה