מימוש זכויות רפואיות – איך מתחילים?

מימוש זכויות רפואיות – איך מתחילים?

פעמים רבות אנשים, אשר סובלים מבעיות רפואיות כאלה ואחרות כתוצאה מתאונה או מחלה, אינם מודעים לכלל הזכויות הרפואיות המגיעות להם כחוק ולעיתים אף מתקשים לממש את כולן בגלל התעסקות לקויה מול הבירוקרטיה. אי מימוש זכויות רפואיות משמעותו הפסד כסף. כאן נכנסות לתמונה חברות המתמחות במימוש זכויות רפואיות אשר יבטיחו לכם שתקבלו את כל המגיע לכם על פי חוק ובלי כאב ראש מיותר.

השלב הראשון: זיהוי ומיפוי של הבעיות הרפואיות

בשלב הראשון, יש לבנות פרופיל בריאותי מקיף על מנת שתוכלו לזהות את הבעיות הרפואיות שבגללן תרצו לממש את זכויותיכם. יש אסוף את כל המסמכים הרפואיים הנדרשים, כולל ביקור אצל רופאים מומחים לקבלת חוות דעת. שלב זה חשוב ביותר על מנת לזהות את כל ההשפעות של המחלה או הבעיה הרפואית על שגרת חייכם.

לאחר קבלת פרוגנוזה רפואית יש לבחון בגיל אילו בעיות רפואיות ניתן למשש זכויות ולסנן את המקרים, בגינם אין סיבה להגיש תביעה למימוש הזכויות.

השלב השני: פנייה לגורמים וגופים הרלוונטיים

לאחר הבדיקה של ההיסטוריה הבריאותית וזיהוי מצבים בגינם תרצו לממש את הזכויות שלכם, יש לבחון ולבדוק אל אילו גופים עליכם לפנות בדרישה לקבלת תשלומים, פיצויים וכו' – מס הכנסה, משרדי ממשלה, ביטוח לאומי, חברות ביטוח, פנסיה וגמל או כל מוסד אחר. כמו כן, יש לקבוע תחת איזו הגדרה תגישו את התביעות – כנות כללית, נפגע עבודה, החזרים או פטור ממס, מחלת מקצוע, קצבת ניידות ועוד.

יתרונות שירותי עורך דין למימוש זכויות רפואיות

עורכי דין, אשר מתמחים במתן שירותי מימוש זכויות רפואיות מבצעים תהליך מקצועי ומדויק למימוש זכויות בריאותיות שיחסוך לכם:

  • כאב ראש אבחון המחלות מול רופאים מומחים
  • שבירת ראש בנוגע לאילו גופים להגיש את התביעה
  • התעסקות בירוקרטית מול הגופים השונים

פנו אלינו עכשיו לקבלת ייעוץ מקצועי – https://law-rl.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה