מהי ליטיגציה מסחרית?

מהי ליטיגציה מסחרית?

אם אתם מתעניינים בתחום הליטיגציה, חשוב לדעת כי יש ליטיגציה פרטית אולם גם ליטיגציה מסחרית. על מנת לסייע ללקוחות על הצד הטוב והיעיל ביותר, מומלץ לשכור את שירותיו של עו"ד שצבר שנות ניסיון רבות בתחום, לא כל משרד עו"ד יכול לעשות זאת.

מה בקשר לחוק?

בבית המשפט קיימת מחלקה כלכלית, היא הוקמה עוד בשנת 2010. מעשה זה הצביע על חשיבות התחום. עו"ד העוסק בליטיגציה מסחרית חייב להכיר את הנושא לעומק, ולאחר שהתמחה, יוכל להציע לכם מענה אופטימאלי. מכיוון שהנושא כה מורכב, בדקו כמה משרדי עו"ד, בררו במה הם מתמצאים, האם גם בליטיגציה מסחרית והאם הם בעלי ניסיון.

ליטיגציה מסחרית מהי?

ביטוי זה מצביע על כך שכל התדיינות משפטית בנושא היא חשובה וישנם שני סוגי ליטיגציה: פלילית ואזרחית. הליטיגציה אליה אנו מתכוונים, משתייכת לתחום הליטיגציה האזרחית. זוהי "נישה" משפטית שמוצאה הוא במשפט המסחרי.

עו"ד מומחה בתחום

עו"ד ששוכרים את שירותיו, חייב להכיר את התחום לעומק. מקצועיות איננה מספיקה כאן, אלא גם ניסיון. עו"ד שכזה חייב להיות משופע בכריזמה, בעל יכולת ביטוי מצוינת, וכן, עליו להיות גם דמגוג גדול. והיה ואין לו את התכונות הללו, לא באמת בטוח שיצליח לייצג את הלקוחות על הצד המקצועי ביותר. אין כאן מקום לסיכונים והימורים, יש לפנות לטובים ביותר.

> קראו גם על ליטיגציה במקרקעין, באתר עורך דין מקרקעין

איך בוחרים עו"ד טוב?

מה שחשוב הוא התוצאה הסופית, ולא משנה באיזה תחום של ליטיגציה מדובר. לכן יש לפנות למשרד עו"ד המעסיק אנשים המתמחים בדיוק בנושא זה, מקצוענים, מיומנים, שהיו נוכחים בלא מעט משפטים העוסקים בתחום, לבסוף, על העו"ד להיות בקיא היטב בחוק. סכסוך על רקע מסחרי איננו פשוט לטיפול, ועם פנייה לעו"ד מקצועי אתם מורידים את רף הסיכונים.

כתוב/כתבי תגובה