עורך דין משרד הביטחון

עורך דין משרד הביטחון

משרד הביטחון, עבור מדינת ישראל, על מאפייניה הייחודיים, הוא משרד חיוני מאין כמוהו, עתיר תקציבים ובעל השפעה רבה על חיי התושבים במדינה, אשר רובם הגדול מתפקד לכמה שנים בתור חיילים. אם אתם נזקקים לשירותי עו"ד משרד הביטחון – למה עליכם לצפות?

עו"ד משרד הביטחון – 4 פרמטרים חשובים

עו"ד משרד הביטחון צריך להיות בקיא בתחומים מגוונים של ייצוג ניזוקים – רשלנות רפואית, נזקי גוף, נזקי נפש, אובדן חיים ועוד. יש 4 פרמטרים חשובים להגדרת תפקיד מורכב זה:

  1. ייצוג אישי

תביעה נגד משרד הביטחון לעיתים נושאת עימה מטענים רגשיים עמוקים. לרוב מדובר על תביעה מורכבת ומסועפת, אשר התובע הנמצא במרכזה סובל מעצם קיומה כי שהוא סובל מהפגיעה שהוא נושא עימו לכן, ייצוג אישי הוא חיוני כדי להגן על התובע מפני פגיעה נוספת וכדי להקל על התנהלות מהירה ככל הניתן של המשפט.

  1. היכרות עם המערכת הצבאית

עו"ד משרד הביטחון צריך להיות ותיק ומנוסה – כמה שיותר, יותר טוב, שכן מדובר על תחום מסועף ומורכב, כאמור, המצריך בעיקר ניסיון והיכרות מעמיקה עם המערכת הצבאית, כדי להביא לתוצאות המבוקשות.

  1. היכרות עם תחומים אזרחיים משיקים

תחומים רבים במשפט האזרחי משיקים לתחומים המשפטיים הנוגעים לתחום תביעות נגד משרד הביטחון. משום כך, עו"ד משרד הביטחון צריך להיות בקיא גם בתחומים כמו דיני נזיקין, נזקי גוף ונפש, ועדות רפואיות, תביעות ביטוח ועוד. עליו להכיר היטב את סוגי הפסיקות בתחומים הנ"ל ולדעת כיצד להשתמש בהן לטובת הלקוח.

לסיכום, תפקידו של עו"ד משרד הביטחון הוא מורכב, שכן הוא עוסק בתחום משפטי מורכב הנושא עימו מורכבות רגשית ואישית גדולה לא פחות. לכן חשוב לפנות לעו"ד מנוסה ומקצועי באתר https://www.hameiri-law.co.il/. פנו אלינו למידע נוסף!

כתוב/כתבי תגובה