מחיר צוואה הדדית

מחיר צוואה הדדית

לא מעט זוגות בוחרים לערוך צוואה הדדית. חשוב מאוד לערוך את הצוואה המדוברת רק באמצעות עורך דין מנוסה ומקצועי בתחום וזאת בכדי שהצוואה תצא לפועל בצורה הטובה ביותר, ללא שום סיבוכים. מחיר צוואה הדדית שאין בה יותר מדי נושאים מורכבים יהיה לרוב סביב 1500 ₪, יחד עם זאת, אם מדובר על צוואה הדדית מורכבת הכוללת בה נושאים רבים ולא קלים, העלות שלה יכולה להיות גבוהה יותר ויש לקחת זאת בחשבון.

מהי צוואה הדדית?

צוואה הדדית היא החלטה של בני זוג לערוך צוואה משותפת של שניהם וזאת בשל רצונם להכין מראש את האופן שבו יחולק הרכוש שלהם בין האנשים היקרים והאהובים לליבם בבוא היום וזאת בכדי למנוע עד כמה שניתן מחלוקות, מאבקי ירושה ועוד. חשוב כמובן שבני זוג שבוחרים לערוך צוואה הדדית יתייעצו עם עורך דין מקצועי ומיומן בתחום. בחירת עורך הדין לא צריכה להתבצע רק בהתאם למחיר שהוא גובה, אלא בעיקר בהתאם למקצועיות שלו, לניסיון שיש לו בתחום ולכך שהם יכולים לסמוך עליו באופן מקסימלי שהצוואה תצא לפועל בבוא היום ללא שום בעיות. בדקו את יניב אור עו"ד מומלץ בתחום.

נושאים חשובים בצוואה הדדית

במקרים רבים בני הזוג חושבים מראש על האופן שבו הם מעוניינים לחלק את הרכוש המשותף שלהם לאחר מותם, יחד עם זאת, ישנם נושאים לא מעטים שקשורים לצוואה המדוברת שבני זוג לא באמת מודעים אליהם. לא פעם בשל עריכה צוואה הדדית לא נכונה, יורשים חוקיים מגיעים למצבים שבהם הם מסתכסכים ומגיעים אף לבתי משפט וזאת בשל הרגשה שהחלוקה לא הייתה הוגנת  ולא באמת ביטאה את הרצון של הזוג לדעתם. עריכת הצוואה המדוברת צריכה לכלול הנחיות ברורות ומידע מפורט על מנת שלא יהיו אי הבנות כלשהן. כל ההנחיות בצוואה צריכות להיות חד משמעיות ויהיה בלתי אפשרי לפרש אותן בשום דרך אחרת.

כתוב/כתבי תגובה