חיפוש עורכי דין – כך תעשו זאת נכון

חיפוש עורכי דין – כך תעשו זאת נכון

כנראה שרוב בני האדם לא ממש מכירים את מה שנעשה בין כותלי בית המשפט. מדובר בדבר מובן, אדם רגיל הפועל על פי החוק, לרוב אינו נדרש לשהות בהליכים המתקיימים בבתי משפט, ואינו מכיר ויודע מה נעשה שם. אמנם, גם אדם שעושה הכול לפי החוק, יכול להיקלע אל בית המשפט בתור תובע כאשר נעשה לו עוולה. במצב כזה הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לפנות לקבלת עזרה מעורך דין שילווה את המשפט וייעץ בכל נושא שיידרש.

כיצד תבחרו עורך דין עבור המקרה שלכם?

לכל נושא משפטי ישנם עורכי דין אשר מתמחים בו ויתנו עבורכם את המענה הטוב ביותר עבור תביעה בנושא זה. אמנם ישנם לא מעט עורכי דין בכל תחום ולא תמיד קל להחליט מי עורך הדין אשר מתאים במיוחד עבורכם. איך בכל זאת ניתן לערוך חיפוש עורכי דין ובחור עורך דין מתאים? ישנם כמה פרמטרים חשובים שלפיהם תצטרכו להחליט את מי אתם לוקחים:

  • וותק – ככל שעורך הדין מוכר וותיק יותר יש לו כנראה סיכויים גדולים יותר להצליח במשפט. אמנם כמובן שעורכי דין וותיקים אשר מאחוריהם תיקים רבים בהם הם ניצחו, יהיו יקרים יותר.
  • התמחות ספציפית – במידה ויש עורכי דין אשר ידועים כמומחים במיוחד בנושא בו אתם צריכים, זה יכול להיות דבר חשוב מאוד להצלחה של התביעה.
  • המלצות – בקשו המלצות מלקחות קודמים אשר שכרו את עורך הדין, בנוגע לרמת שירות והזמינות שלו.

מבנה השכר של עורך הדין

חשוב מאוד לסכם מראש את כל הפרטים הנוגעים לשכרו של עורך הדין בכדי שלא יתעוררו בעיות לאחר מכן. ישנם עורכי דין אשר גובים מחיר גלובלי עבור התיק, וישנם כאלה שגובים שכר לפי שעה. במקרים בהם מדובר בתביעה לפיצויים, ישנם עורכי דין אשר יציעו לעבוד תמורת אחוזים מהסכום במידה והתביעה תצליח.

כתוב/כתבי תגובה