תפסו אותי נוהג לאחר שלילת רישיון, מה כדאי לי לעשות?

תפסו אותי נוהג לאחר שלילת רישיון, מה כדאי לי לעשות?

עבירות תנועה נעשות על הכביש מידי יום ביומו, חלקן חמורות יותר וחלקן פחות. חלק מעבירות התנועה או לחלופין ריבוי שלהן עלול להוביל לשלילת רישיון אשר אינה מאפשרת לחזור לנהוג על הכביש. ובכל זאת, נהגים רבים אשר רישיונם נשלל ממשיכים לנהוג כרגיל. מה עושים במקרים בהם הרישיון נשלל והנהג נתפס? הצעד הראשון הוא ללא ספק לפנות לעורך דין לענייני תעבורה.

נהיגה לאחר שלילת רישיון – איך יוצאים מזה?

שלילת רישיון הינה אחד מהעונשים הקשים ביותר עבור כל נהג שכן היא אינה מאפשרת לחזור ולנהוג. שלילה עלולה לפגוע הן בחופש התנועה ובעצמאות שלנו אך בפעמים רבות גם בפרנסה שלנו שכן רבים זקוקים לרכבם על מנת לעבוד. זוהי הסיבה שנהגים רבים בישראל בוחרים להמשיך לעלות על ההגה גם לאחר השלילה. הבעיה מתחילה כאשר הם נתפסים.

מקרים אלו מהווים בעיה משמעותית שכן העונש על נהיגה לאחר שלילה הינו עונש חמור ביותר. הפעולה הראשונה אותה יש לבצע במקרים מעין אלו היא להרים טלפון או להגיע לפגישת ייעוץ עם עו"ד תעבורה. תפקידו של עורך הדין הינו לבחון את המקרה לעומקו ולחפש אחר הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה ולהפחית את העונש המקסימלי בחוק לעונש מינימלי. עורך דין מקצועי ילווה את התהליך החל מהשבים הראשונים ביותר ועד הרגע בו התיק ייסגר.

בחירת עורך דין מקצועי

במקרים מעין אלו בחירת עורך הדין הינה בחירה חשובה מאוד שכן אתם מפקידים בידיו את היקר לכם מכל- את רישיון הנהיגה שלכם. עורך דין מקצועי מומחה בייצוג תיקי נהיגה ללא רישיון, הינו כזה אשר מכיר את רזי המקצוע לעומק, בעל ניסיון לא מבוטל ושנות ותק רבות וכן בעל תודעת שירות גבוהה שכן מדובר בנושא רגיש ובתקופה רגישה לא פחות.

כתוב/כתבי תגובה