שירותי נוטריון

נוטריונים נמצאים בדרך כלל בבית משפט, שם הם מבצעים עדות רשמית של מסמכים כגון תצהירים ושטרים. הם גם מציעים את שירותיהם למטרות אחרות כמו הקלטת חתימות על מסמכים ואימות זהות.

נוטריונים משמשים למטרות רבות ושונות, כולל:

– אימות מסמכים

– אישור ביצוע מסמך

– אישור בעלות על נכס או מניות

– ביצוע חוזים או שטרי מכר

נוטריון הוא בעל תפקיד המשמש עד לחתימה על מסמך. הם אחראים לאימות זהותו של החותם ולאשר שהחותם חתם על המסמך מרצונו וללא כפייה.

כיום, רוב האנשים לא צריכים ללכת לנוטריון כדי לאמת את חתימתם כי יש להם חתימות דיגיטליות על המסמכים שלהם. עם זאת, הם עדיין זקוקים למישהו בעל סמכות חוקית שיאשר שהחתימה אמיתית ושהיא נעשתה מרצון. נוטריונים יכולים גם לספק שירותים אחרים כמו אימות חתימות או שבועות, מתן ייעוץ משפטי או עדות לעסקאות עסקיות.

השירותים הניתנים על ידי נוטריונים משתנים בהתאם לתחום השיפוט שלהם וכן להתמחותם בתחומים מסוימים כמו דיני מקרקעין, צוואות ותכנון עיזבון, או דיני הגירה.

שירותי הנוטריון הנפוצים ביותר כוללים את הדברים הבאים:

1. אישור חתימה נוטריונית

2. אישור נוטריוני למסמך

3. עדות לחתימה על מסמך

4. עדות לחתימה על חוזה

5. עדות לחתימה על הסכם

6. ייפוי כוח מתמשך

מעצם הגדרתו, נוטריון הוא אדם אשר ניתנה לו סמכות לאשר את אמיתותו של מסמך, לרוב בחתימה עליו בנוכחות עדים. נוטריונים ממונים בדרך כלל על ידי ממשלות המדינה.

שירות נוטריון הוא ארגון המספק שירותים נוטריונים ללקוחותיו. שירותים אלו יכולים לכלול עדות לביצוע מסמך, עדות לחתימה על מסמך ומתן אישור למסמכים שבוצעו או נחתמו.

הסוג הנפוץ ביותר של שירות נוטריון הוא כזה המספק עותקים מאושרים של מסמכים כגון תעודות לידה או רישיונות נישואין; עם זאת, ישנם סוגים אחרים כגון אלה המספקים שירותי אימות עבור סוגים מסוימים של מסמכים.

כתוב/כתבי תגובה