למה כדאי להיעזר בטוען רבני בהליך גירושין

הליך הגירושין מורכב ויכול להיות מלחיץ ביותר עבור שני הצדדים, במיוחד בחלק של חלוקת הרכוש. בעזרת טוען רבני תוכלו לקבל ייצוג הולם בפני בית הדין הרבני ולדעת שכל הטענות שלכם נשמעות בצורה ברורה. הוא משמש גם כדי לוודא שלכל הצדדים בהליך הגירושין יש הגנה על זכויותיהם.

הליך גירושין הוא תהליך ארוך ומייגע. התהליך נעשה מסובך עוד יותר כאשר מדובר בהרבה כסף. גירושין הם לרוב תהליך קשה ורגשי. ההליכים יכולים להיות ארוכים ויקרים. אנשים רבים עוברים תהליך זה ללא עזרת עורך דין, מה שעלול להפוך את כל התהליך למסובך ומלחיץ יותר.

צרו קשר עם יהודה אבלס >>>

מה חשוב לדעת על הליך גירושין?

בישראל, גירושין הם הליך משפטי שניתן ליזום על ידי כל אחד מבני הזוג. זה יכול להיות גם ביוזמת בית משפט, כאשר אחד מבני הזוג נמצא אשם בביצוע פשע כלפי השני. הליך הגירושין מתחיל בהגשת תביעת גירושין לבית המשפט.

חשוב לדעת על הליך הגירושין:

– השלב הראשון הוא הגשת תביעת גירושין והגשת בקשה לבית המשפט.

– השלב השני הוא הגשת תביעת ביטול נישואין, אם אחד מבני הזוג רוצה בכך. ביטול פירושו שאתה רוצה לבטל את נישואיך מכיוון שאתה מאמין שהם מעולם לא היו קיימים או לא היו תקפים כלל.

– השלב השלישי הוא לבקש פירוק נישואין, כלומר אתה רוצה שהנישואים שלך יפורקו כי הם התקלקלו ללא תקנה ואין סיכוי לפיוס.

תבינו בדיוק לקראת מה אתם הולכים

מדינות מסוימות דורשות ממך להיפרד למשך זמן מסוים לפני שתוכל להגיש בקשה לגירושין. אחרים עשויים לדרוש ממך להיות נשוי במשך פרק זמן מסוים לפני הגשת התביעה. החלק החשוב ביותר בתהליך הוא קבלת חתימת בן/בת הזוג על טופס ההסכמה שלו. אם הם לא יחתמו על זה, אז הם לא יכולים לעצור את הגירושים שלך באופן חוקי – מה שאומר שהם לא יוכלו לערער עליהם בשום אופן. 

לפרטים: https://linkly.co.il/%D7%93%D7%A3-%D7%A2%D7%A1%D7%A7/26036

כתוב/כתבי תגובה