האם כל בעיה רפואית יכולה לזכות אתכם בנכות?

האם כל בעיה רפואית יכולה לזכות אתכם בנכות?

כאשר הנכם סובלים מבעיה רפואית כזאת או אחרת, זכותכם לדרוש אחוזי נכות מהביטוח הלאומי. כמובן שלאחר שתגישו את כל המסמכים המאמתים את הטענות שלכם ותגישו תביעה לנכות כללית, ועדה מטעם הביטוח הלאומי היא זאת שתאשר או תדחה את הבקשה שלכם – וחשוב מאוד לדעת זאת על מנת שתבינו כי בסופו של יום הביטוח הלאומי הוא זה שיקבל את ההחלטה הסופית.

כמובן שעל מנת שתקבלו את אשר מגיע לכם, אינכם יכולים להתמודד עם הביטוח הלאומי לבדכם. בסופו של דבר הרבה מוטל על הכף, ואסור לכם להקל ראש בנושא הזה. כאשר תקבלו את אחוזי הנכות המגיעים לכם, תוכלו להיות בראש שקט ובידיעה כי עשיתם וקיבלתם את אשר מגיע לכם. אבל גם שאחוזי הנכות מגיעים לכם, תצטרכו להילחם עליהם ולהילחם בוועדות השונות בכדי שלא תמצאו את עצמכם בסופו של יום חסרי כל.

האם כל בעיה רפואית מזכה באחוזי נכות?

נתחיל מהסוף, לא כל בעיה רפואית תזכה אתכם באחוזי נכות מהביטוח הלאומי. נחדד ונאמר כי מרבית הבעיות הרפואיות אינן מזכות באחוזי נכות, ולרוב רק בעיות רפואיות חמורות יזכו אתכם באחוזי נכות. אך אם אתם חושבים כי הבעיה הרפואית שממנה אתם סובלים מגבילה אתכם במקום העבודה או אפילו לא מאפשרת לכם לעבוד באופן רצוף – אתם בהחלט יכולים לדרוש אחוזי נכות או לכל הפחות לדרוש פיצויים מהביטוח הלאומי בצורה כזאת או אחרת.

אך כאשר אתם צריכים לדרוש אחוזי נכות או קבלת פיצויים מהמוסד לביטוח לאומי מדובר בלא מעט בירוקרטיה, שעלולה בשלב מסוים להתיש אתכם מאוד. לכן אסור לכם לעשות זאת לבדכם, פנו אל משרד עורכי דין אשר מתמחה בנושא של אחוזי נכות על מנת שיסייע לכם לדרוש את אשר מגיע לכם.

כאשר אתם מגישים מסמכים לביטוח הלאומי אשר מוכיחים את הטענות שלכם, אתם יכולים לקבל את המגיע לכם – אך כמובן שאתם צריכים לצדכם איש מקצוע אשר יסביר לכם בדיוק אילו מסמכים אתם צריכים להגיש ובאיזה שלב. בסופו של יום המטרה שלכם זהה למטרה של עורך הדין שיעמוד לצדכם, להשיג לכם את אחוזי הנכות המגיעים לכם.

כתוב/כתבי תגובה