מהו תמלול משפטי

מהו תמלול משפטי

אם אנחנו מתכוננים לדיון בבית המשפט אנחנו בוודאי מתוחים לא שקטים ונסערים – בין אם אנו התובעים או הנתבעים . כעת אנו ממתינים לרגע שבו תסתיים הסאגה שאלנו נקלענו ופסק הדין יינתן. דיון בבית משפט הוא אף פעם לא גן שעשועים, בעוד שבין כתלי חדרי הדיונים ניתנות החלטות שהן לעיתים הרות גורל. מי שזקוק לשירותי תמלול משפטי הם בדרך כלל עורכי דין או נאשמים ואפילו תובעים שזקוקים לתמלול של שיחה שהוקלטה על מנת להוכיח טענות כאלה ואחרות.

אבל מהו תמלול משפטי?

אם בעבר על בתי המשפט היה לפסוק בתיקים שונים על פי ראיות, עדים או סקירות של אופי הנאשם ושאר שיטות, הרי שכיום בעולם טכנולוגי מתקדם: יכול כל אדם או פרקליט להציג הוכחות לחפותו או הוכחות לפשע או עבירה. זאת באמצעות הקלטה של שיחת טלפון/ שיחה אישית/ ישיבה/ הקלטה של מעשי פלילי וכולי. עם זאת, בית המשפט יקבל את הראיה גם בקלטת, אבל רק במידה וההקלטה הודפסה על כל המילים והקולות שבה, ובאופן מקצועי, מדויק, נהיר קריא וברור –  ניתן יהיה לבחון את ההקלטה באופן מקצועי. התמלול יספק ראיה נוספת וגם יתויק בתיק האמור בעוד שכדי לבצע את התמלול חשוב לבחור אנשי מקצוע מומחים לתמלול משפטי באתר https://liatbenshai.com/ .

באמצעות שירותי תמלול לבית משפט אפשר להגיש ראייה או עדות ברורה ונקייה, כזאת שתאפשר להעלות על הכתב את השיחה או כל צליל שהופק שמוכיח חפות או פשע. בכך יסייע השירות להוכיח את הטענות שלכם מול בית המשפט.

כתוב/כתבי תגובה