כל מה שצריך לדעת לפני שמתייעצים עם עורך דין תעבורה

כל מה שצריך לדעת לפני שמתייעצים עם עורך דין תעבורה

בעיות אשר קשורות לענייני תעבורה הן עבירות פליליות ולכן יש לטפל בהן על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. 

בחירת עורך דין לענייני תעבורה 

נושא התעבורה הוא נושא חשוב מאד להתנהלות היום יומית של כל אדם ולכן קיימת חשיבות להימצאותו של רישיון נהיגה בתוקף וללא פסילה, ללא נקודות וללא כתבי אישום.

כאשר לנהג מסוים נוצרות בעיות תעבורה, חשוב לבחור עורך דין תעבורה בעל ידע רב ורזומה עשיר בבעיות תעבורה. ההעדפה היא לשכור את שירותיו של עורך דין אשר עוסק ביום יום רק בענייני תעבורה כיוון שעם הזמן הוא מכיר אין ספור התרחשויות ולכן יודע באיזו אסטרטגיה להשתמש כדי לפתור כל בעיה מורכבת  שנוצרת לנהג. 

התנהלות במקרים של עבירות תנועה 

במקרה של בעיה הקשורה לעבירות תנועה יש להסביר לעורך הדין באופן מפורט את ההתנהלות בעת המקרה של תאונת דרכים, נהיגה בשכרות או בהשפעת סמים. מה היה סדר הדברים כאשר השוטר עצר את הנהג כאשר ביצע עקיפה מסוכנת, לא ציית לתמרור או לא חידש את רישיון הנהיגה שלו.

בהתאם למהות הבעיה, יוכל עורך דין תעבורה לסייע ללקוח ולעשות את המיטב מול משרד התחבורה המשטרה ובית המשפט, כדי לחלץ אותו מהבעיה שאליה הוא נקלע. 

ביטול כתב אישום 

עבירת תעבורה היא עבירה פלילית ולכן המשטרה פותחת תיק פלילי נגד הנהג. קיומו של תיק פלילי הוא נושא מאד בעייתי שיכול להזיק לנהג בסיטואציות שונות בחייו. לכן חשוב לשכור עורך דין מומחה לענייני תעבורה אשר יבטל את כתב האישום טרם הגשתו וכך הנהג יתפטר מצרה רצינית ביותר. הנהג מטפל בבעיה שנוצרה והולך לסדנת גמילה מאלכוהול או אחרת.

כתוב/כתבי תגובה