מה ההבדל בין מחיקת חובות להסדרת חובות?

מה ההבדל בין מחיקת חובות להסדרת חובות?

בתהליך של פשיטת רגל יש להבדיל בין מצב של מחיקת חובות להסדרת חובות. במצב של מחיקת החובות, פושט הרגל מקבל הגנה משפטית ופטור לחלוטין מתשלום החובות, ואילו במצב של הסדרת החובות, בית המשפט מורה על הסדר תשלומים אשר פושט הרגל יהיה מסוגל לעמוד בו ובכך מביא להקלה במצבו, הקליקו לכניסה לאתר YLAW ולמדו עוד בנושא.

אם אתם נמצאים לקראת תהליך של פשיטת רגל, וחשוב לכם לעשות כל שניתן על מנת לעבור את התהליך הזה בצורה חלקה, אז יהיה כדאי לכם לפנות בהקדם אל עורך דין שידע לסייע לכם ולהציע לכם את שירותיו לאורך כל הדרך, כך שתוכלו לקבל מענה מקצועי הולם בכל המובנים.

כך תמצו את כל הזכויות שלכם

כמובן שאם אתם רוצים למצות את כל הזכויות שלכם עד תום ולדעת שאתם לא מוותרים על אף היבט משפטי שיכול לשחק לטובתכם, אז תצטרכו לפנות בהקדם אל עורך דין שיוכל לסייע לכם ולהציע לכם את שירותיו ללא כל דיחוי.

לא יהיה כדאי לכם לדחות את הטיפול במצב הכלכלי שלכם ובתשלום הדוחות. ככל שתפעלו בצורה מהירה יותר, תוכלו למנוע מצב שבו תכנסו לבור עמוק יותר או הסדר חוב שיהיה פחות טוב לכם. כך שזה יהיה חשוב שתפנו אל עורך דין מתאים ללא יותר מידי עיכובים שיוכלו לפגוע בכם בטווח הארוך.

ליווי וייעוץ מקצועי לפשיטת רגל

במידה ואתם נמצאים כעת במצב שבו אתם הולכים לפשוט רגל בקרוב, אז תוודאו שאתם לא עושים אף צעד מבלי שקיבלתם ליווי וייעוץ מקצועי של Ylaw – משרד למחיקת חובות שידע לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת לסייע לכם בהיבט המשפטי ולעזור לכם.

אנו סבורים שאם תשכילו לבחור במשרד עורכי דין שיודע לעשות עבודה ראויה ויוכל להציע לכם שירות הולם תוך כדי התחשבות מדויקת במצב שבו אתם נמצאים, אז כל הסיטואציה שלכם תהפוך להיות הרבה יותר טובה ולא תצטרכו להיות מוטרדים כלל וכלל. זה כל מה שנדרש מכם על מנת להיות במצב אופטימלי בידיעה שאתם פועלים כשורה כמובן.

כתוב/כתבי תגובה