תביעה תאונות דרכים

ביטוח רכב הוא אחד הביטוחים הנפוצים ביותר. כל בעל רכב חייב להחזיק בביטוח חובה לרכב על מנת שיוכל לנסוע בו, כאשר רבים בוחרים להוסיף גם ביטוח מפני פגיעה בצד ג', וביטוח מקיף לרכב עצמו. מאחר וכל אדם שעיניים בראשו יכול לראות את הסכנה הגדולה בנסיעה בכבישים, כמעט כל נהג מחזיק גם ביטוח מעבר לביטוח החובה, אם זה ביטוח צד ג' או מקיף. במקרה ומתרחשת תאונת דרכים, יש להגיש תביעה מסודרת אל חברת הביטוח המכונה תביעה תאונת דרכים, ולצרף את כל ההוכחות והמסמכים הנדרשים על מנת לקבל טיפול ראוי.

מה עושים כשחברת הביטוח מסרבת לשלם?

חברות הביטוח במקרים רבים מנסות לעשות כל אשר בידם בשביל להתחמק מתשלום בעבור תביעה תאונות דרכים, על ידי טענות שונות בקשר לקיום ההסכם על ידי המבוטח. זה יכול להיות הצהרה לא נכונה של המבוטח בקשר לרכב או לאירוע או כל דבר שעולה בדעתם על מנת להתחמק מתשלום הכסף. במקרים רבים האזרח הפשוט מתקשה להתמודד עם גופים גדולים כמו חברות הביטוח, אשר מטבע הדברים מנוסות הרבה יותר בהליכים הללו, והוא נדרש לעזרה. העזרה במרבית המקרים יכולה להגיע מעורך דין אשר מתמחה בטיפול בנושא תביעה תאונות דרכים, אשר יוכל למצות את ההליכים אל מול חברת הביטוח.

מה לעשות במקרה של תאונת דרכים?

הדבר הראשון שיש לעשות במקרה בו נפגעתם מתאונה, הוא כמובן לדאוג לטיפול רפואי עבורכם או עבור שאר המעורבים. במידה והכול כשורה והפגיעה היא רק ברכוש, חשוב לשים לב שיש לכם את כל הפרטים של נהג הרכב השני ושאר המעורבים באירוע, כולל תצלומי רישיון רכב ופרטיים אישיים. בנוסף, כדאי מאוד לצלם את האירוע מכל זווית אפשרית, בכדי שיהיו כמה שיותר הוכחות לאירוע.

אולי יעניין אתכם גם: תביעות ביטוח רכב

כתוב/כתבי תגובה