5 טיפים לבחירת עורך דין צבאי לפני משפט צבאי

אם אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים מול בית הדין הצבאי, ואם אתם בשלב המפחיד בו אתם לא יודעים כיצד תוכלו להתמודד מול בית הדין הצבאי ששופט אתכם או חוקר אתכם – חשוב שתדעו שבחירה של עורך דין צבאי יכולה לעזור לרבים להתמודד עם מצב כמו חקירה במצ"ח, העמדה לדין או משפט צבאי.

כיום יש פרקליטים שמגיעים מתוך המערכת הצבאית והם מכירים אותה לאורכה ולרוחבה, לכן הם גם אלה שיכולים לסייע לכם להתמודד עם המצב. אם החלטתם שאתם לוקחים עורך דין צבאי, כדאי שיהיו לכם כמה דגשים שיובילו אתכם בבחירת הפרקליט הטוב ביותר. 

הנה 5 דגשים לבחירה עו"ד צבאי לפני משפט:

ניסיון והכרות עם המערכת הצבאית – כפי שציינו, חשוב שיהיו לעורך הדין ניסיון והיכרות עמוקה עם המערכת הצבאית. וודאו כי איש המקצוע בקיא במערכת זאת\ ומכיר אותה לעומק.  וודאו כי העורך דין יודע כיצד עובדים ופועלים בה החוקרים והשופטים. כך הוא יוכל לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר מול גוף זה. 

מקצועיות – חשוב למצוא אדם מקצועי שמכיר את כל רזה עריכת הדין והמקצוע וידע כיצד להתמודד ולייצג אותכם מול בית המשפט. 

עלויות – שכירת עורך דין בכל תחום זה לא דבר זול! לכן כדאי לבצע השוואת מחירים ולראות מה העלויות של השירות וכיצד אתם מתמודדים איתן. 

הצלחות – בחרו עורך הדין שיש לו הצלחות בתחום וכזה שכבר ייצג חיילים בשירות צבאי סדיר, בקבע ובמילואים והצליח להגיע לתוצאות טובות. 

אמון – לסוף יש לתת אמון באיש המקצוע ולדעת כי הוא מאמין בכם וביכולת שלכם לצאת זכאים או לצאת על הצד הטוב ביותר מכל סיטואציה שקשורה להתמודדות עם בית דין צבאי.

כתוב/כתבי תגובה