פגיעה בעבודה

פגיעה בעבודה יכולה לקרות בכל סוג של עבודה, כאשר יש סוגים מסוימים של עבודות שבהם הסיכוי והסיכון גדולים יותר. יחד עם זאת, פגיעה בעבודה יכולה להוביל למצבים בהם אדם אינו יכול להמשיך לעבוד, פגיעות שמובילות לנכות ועוד, כאשר אלו מצבים בהם אדם זכאי לשלל הטבות ופיצויים וכדי לקבל אותם הוא צריך לפעול בצורה מסוימת.

מה זה בכלל פגיעה בעבודה

פגיעה בעבודה יכולה להיות תאונת עבודה או מחלה אשר נגרמה כתוצאה מהעבודה ובגינה יש לעובד יכולת לקבל פיצויים או גמלה בשל אותה תאונה או מחלה. יש מצבים בהם הפגיעה תסתיים בתביעה של המעביד עצמו ויש מצבים בהם תהיה תביעה מול הביטוח הלאומי ויש מצבים בהם תהיה תביעה כנגד שניהם, כאשר המטרה היא למצות את הזכאות בגין הפגיעה שככל שהיא יותר משמעותית יש חשיבות רבה יותר לפיצויי.

מה עושים כאשר נגרמת פגיעה בעבודה

כאשר מתרחשת פגיעה בעבודה בין אם מדובר על תאונת עבודה,  או מחלה המופיעה בשל העבודה, אחד מהדברים המומלצים זה לפנות לעורך דין המתמחה בתחום לצורך יעוץ. עורך דין לנזקי גוף יובל וסרברגר בר למשל, יסתכל על החומר, על כל המידע והנתונים ויוכל לכוון כיצד נכון לפעול כדי להוכיח את הפגיעה ולמצות את כל הזכאויות בגין אותה פגיעה, שזהו דבר חשוב במידה והפגיעה היא משמעותית עם נזקים כבדים שישפיעו על האדם לשארית חייו.

נפצעת בדרך לעבודה או ממנה? לייעוץ מקצועי מעו"ד תאונות דרכים >>>

מה היתרונות בפניה לעורך דין בשל פגיעה בעבודה

משום שבתביעות בגין פגיעות עבודה יש הרבה מאוד דקויות, סעיפי חוק, פסיקות מיוחדות וכדומה, אשר יכולות להשפיע מאוד על היקף הפיצוי אותו יכול לקבל נפגע העבודה, עורך דין המומחה בתחום שיש לו ידע, ניסיון וותק, יכול לסייע לנפגע ולהדריך אותו לאורך כל הדרך מה עליו לעשות כדי שלא ייווצר מצב שבשל מחסור במסמך כלשהו או היעדר תיעוד חשוב תדחה התביעה.

כתוב/כתבי תגובה