שעון ריצ'רד מיל – כל מה שאתם צריכים לדעת על השעון היוקרתי הזה

בעולם יש שעוני יוקרה רבים אולם חובבי הז'אנר לא יכולים שלא לזהות את מותג היוקרה ריצ'ארד מיל כאשר הם רואים אחד כזה. שעונים אלה אינם זולים ונחשבים גם ליוצאי דופן בתחום שעוני היוקרה ולעתים אפילו מעוררי מחלוקת. שעון יוקרתי של המותג ריצ’רד מיל עשוי לעלות לכם מאות אלפי דולרים (מחיר של דירה) כך שאם במקרה יש באפשרותכם הכלכלית לרכוש שעון שכזה ואתם מתעניינים מדוע הוא כל כך יקר ובאופן כללי רוצים להכיר יותר מידע על המותג הינה כמה עובדות על המותג והשעון.

הבעלים מאחורי המותג:

ריצ'רד מיל הוא מייסד החברה והוא הגיע מדרום צרפת. מיל עבד בענף כמנהל יצור בחברת FINHOR ובהמשך החברה נרכשה על ידי חברת MATRA ולאורך השנים הוא קודם לתפקידים בכירים יותר בחברה. בשלב מאוחר יותר הוא סיפר שבערך בשנות ה90 כאשר הפך למנהל חטיבת השעונים של מאבוסין הוא החל לחבר בין האהבה שלו למכניקה ובין העין שלו לעיצוב וכך נולד המותג ריצ'רד מיל.

הכל התחיל בשנת 2001:

זו השנה שבה החברה הוקמה, לא ותיקה כל כך, אך עדיין נחשבת לאחת המובילות והיוקרתיות בעולם כיום. השעון הראשון שיצא הוא RM 001 כאשר הדגש בשעוניו הוא על הפרטים הטכניים ובניית שעונים מורכבים עם תכונות רבות. לאורך השנים צמח והתפתח והחל לייצר לשמור על קשרים עם ספורטאים מובילים ושחקני קולנוע מוכרים. 

השגרירים הם חלק מהמותג:

בדרך כלל יצרניות שעונים יוקרתיים ובתחומים אחרים מסתפקים בתשלום שיק שמן לאנשים מפורסמים המשמשים כשגרירים של המוצר בשביל תמונה או סרטון פרסומת עם המותג אולם אצל ריצ'רד מיל המהפכה החלה גם בעניין זה. תוכלו לראות לא פעם ספורטאי מוביל בתחום כזה או אחר כמו רפאל נדל בטניס או פליפה מאסה בפורמולה 1 למשל עונדים ריצ'רד מיל במהלך תחרויות. השעון אגב בנוי כדי לעמוד בתנאים השונים של הספורטאים במהלך התחרות.

כתוב/כתבי תגובה