תמלול הקלטות בית המשפט – את מי זה יכול לשרת נאמנה?

תמלול הקלטות בית המשפט הוא עסק רציני. רמת הדיוק הנדרשת על מנת להבטיח שהתמלול יהיה קביל כראיה בבית המשפט יכולה להרתיע בהחלט. תמלול הקלטות דיונים בבית משפט יכול לשרת נאמנה את מי שנמצא בהליך משפטי למטרות שונות. ניתן לתמלל הקלטות שיובאו כראיה שתוכיח דברי אמת, על ידי תובעים או נתבעים כאמצעי שיוכיח את צדקתם ודברי האמת שלהם.

האם תמלול של הקלטות קביל בבית משפט? 

ניתן להגיש תמלול מקצועי של הקלטות לבית המשפט, שתומללו אך ורק על ידי מתמלל, כאשר התמלול נעשה בדיוק לפי הקפדה על הכללים המקובלים בנושא. החשיבות של התמלול אינה רק כדי להוכיח את צדקכם, אלא גם ובעיקר שתצליחו להוכיח שהצד השני הטעה או ניסה להטעות את בית המשפט בדבריו. ניתן לעשות שימוש בטכנולוגיה המתקדמת שקיימת היום בטלפונים החכמים על מנת להגן על עצמכם, בעזרת ביצוע של הקלטות שיחות טלפון. כל אחד ומטרתו, כלומר שניתן להקליט למטרות שונות, כמו עניינים עסקיים; חברות מסחר שמבצעות איתכם עסקאות טלפוניות; אנשים שמטרידים אתכם; שכנים שנמצאים בסכסוך איתם; זוגות שנמצאות בהליכי גירושין וחייבים להוכיח דבר מה ועוד. בסוף ניתן למסור את ההקלטה למתמלל על מנת שיכין את החומר להגשה לבית המשפט.

מהי עדות משפטית של מומחה בענייני תמלול? 

עדות מומחה בענייני תמלול ניתנת על ידי מתמלל אשר הוסמך על ידי בית המשפט לספק עדות מדויקת ומהימנה על תוכן הקלטה מסוימת. סוג זה של עדות יכול לסייע בקביעת אמיתות ההקלטה, כמו גם לספק הקשר לנאמר בהקלטה. בחירת שרותי התמלול נעשית בהתאם למקום בו מתנהל המשפט, כלומר, אם המשפט מתנהל בבית המשפט בחיפה, יש צורך לפנות למשרד תמלול שמתמחים בשירות המשפטי בחיפה. 

כתוב/כתבי תגובה