מתי עורך דין לענייני לשון הרע יוכל לעזור לכם? 

כולנו עובדים קשה כדי לקנות את כל הרכוש שיש לנו. זה נכון לגבי הדירה שבה אנחנו גרים, המכונית, המנוי לחדר הכושר או כל דבר אחר. עם זאת, ולמרות שאדם יכול להקיף את עצמו באינספור מוצרים, נכסים ורכוש, בסוף הדבר הכי חשוב שיש לכל אחד מאתנו זה השם שלנו. לכן ברור מדוע, כאשר מישהו פוגע בנו, מעליל עלינו או מוציא דיבתנו רעה, זה לא משהו שאפשר לעבור עליו לסדר היום. אם זה נשמע לכם מוכר כי מישהו פגע בכם, עכשיו זה הרגע לפנות אל עורך דין ללשון הרע. איש מקצוע כזה יוכל לעזור לכם בלא מעט דברים עד שתקבלו בסופו של דבר לפחות פיצוי על הנעשה. זה נכון שאת הפגיעה אי אפשר לתקן ולא ניתן להשיב עטרה ליושנה. מצד שני, אם לפחות תקבלו פיצוי על הנזק שנגרם לכם, מובן שלא כדאי לוותר על כך. 

למה חשוב לבחור את עוה"ד שלכם בקפידה? 

אם יש משהו שלא חסר באף עיר בישראל, אלה הם עורכי דין. אנחנו יכולים לראות אותם בכל מקום ולכן נשאלת השאלה: האם כולם יוכלו לעזור לנו בדיוק באותה הדרך ובאותה המידה? האם באמת נוכל לסמוך על כל עורך דין לענייני לשון הרע? האמת היא, שלא. ראשית, יש הבדל בין התמודדות עם מקרה כמו לשון הרע באינטרנט ובין לשון הרע בפלטפורמות אחרות. שנית, כמובן שאם אתם מתכוונים להילחם ורוצים לקבל פיצוי, אתם צריכים עורך דין מומחה שיעמוד לצידכם. עורך הדין שלכם חייב להיות אדם שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות ולכן חשוב לבדוק: מה הניסיון שלו? מה חושבים עליו אחרים והאם מדובר על אדם שעושה עליכם רושם של מישהו רציני שאפשר לסמוך עליו? 

האם התהליך הזה יקר ומאוד ממושך? 

בין אם זו הפעם הראשונה שבה אתם מתמודדים עם הליך משפטי כלשהו ובין אם כבר עשיתם זאת בעבר, אתם בוודאי יודעים: זה לא עניין מהיר. במקרה של לשון הרע הדברים לעיתים אפילו עוד יותר מורכבים, כי לא קל להוכיח את הפגיעה ואת הנזק שנגרם. מצד שני, זו הדרך היחידה להבטיח שתקבלו פיצוי. לכן הדרך הנכונה היא להתחיל עוד היום את התהליך, אך להיות סבלניים ולהבין שבתי המשפט עמוסים באינספור מקרים. אל תוותרו על הפיצוי שמגיע לכם, בחרו לכם עורך דין מתאים כבר עכשיו וצאו להגן על שמכם הטוב. אין סיבה להסכים ככה סתם לעובדה שפגעו בכם, אז למה אתם מחכים? 

כתוב/כתבי תגובה