עורך דין תאונות דרכים

לא להיבהל! להלן 5 הדברים שאתה צריך לעשות לאחר תאונת דרכים, על פי עורך דין אריק שלו.

זה הסיוט הכי גרוע של כל נהג – להיכנס לתאונה עם רכב אחר או הולך רגל, בין אם זו אשמתך או לא. ישנם צעדים חשובים שעליך לנקוט מיד לאחר שאתה מעורב בתאונת דרכים, במיוחד אם נפצעת במהלך ההתרסקות או לרכב שלך נגרם נזק גדול. להלן חמישה טיפים שיעזרו לך להתחיל לאחר תאונת הדרכים שלך, על פי עורכי דין המתמחים בדיני תאונות

התקשר לספק הביטוח שלך

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להתקשר לספק הביטוח שלך ולהודיע ​​לו על התאונה. הם יבקשו מידע בסיסי, כמו היכן זה התרחש, מי נהג וכמה אנשים היו ברכב. אתה יכול גם להגיש תביעה אוטומטית באופן מקוון על ידי ביצוע הוראות אלה.

צלם הכל

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לצלם הכל. חשוב שתקבלו תמונות של כל נזק לרכב שלכם וכל פציעה או פסולת על הכביש (כולל סימני החלקה). אתה יכול גם לצלם תמונות של הסביבה שלך למקרה שזה יעזור בזיהוי מה קרה. תמונות יעזרו לתעד מה קרה במהלך תאונה, כך שחברות הביטוח יוכלו להעריך את אחריותן אם הן צריכות לפנות לגורמים אחרים המעורבים באירוע.

דווח על האירוע

אף אחד לא רוצה להיכנס לתאונה, אבל אם יש לך מזל מצער להיות בתאונה, דע שזה לא סוף העולם. אתה יכול לעבור את זה ויהיה בסדר אם תעשה שני דברים: לדווח על האירוע ולדבר עם עורך דין תאונות דרכים.

פנה לטיפול רפואי

קל לשכוח מהפציעות הפיזיות שלך לאחר התרסקות. אבל חשוב שלא תתעלם מכל פציעות אפשריות ותקבל טיפול רפואי בהקדם האפשרי. בשלב זה, התקשר לחברת הביטוח שלך אם רלוונטי ותן לה אומדן של נזקים כדי שהם יוכלו להתחיל לעבוד על התביעה שלך (או להגיש אחת בעצמך).

פנה לרשויות אכיפת החוק

אם המכונית שלך עדיין פעילה, סע בה רחוק ככל האפשר מאתר ההתנגשות ופנה לרשויות אכיפת החוק. אם זה לא ניתן להפעלה או שאתה מרגיש לא בטוח בנסיעת רכבך הרחק מאתר התאונה, התקשר למוקד 100 ולאחר מכן הישאר ליד הרכב שלך עד שתגיע אכיפת החוק.

כתוב/כתבי תגובה