המפקח על הבתים המשותפים

אם אתם חברת ניהול, וועדי בתים או לקוחות פרטיים ויש לכם צרות הנוגעות לעסקאות של בתים משותפים חשוב מאוד לפנות לאיש מקצוע שיהיה מומחה ובעל ניסיון וידע רב הקשור בעסקאות מקרקעין ובתים משותפים כך שידע לייצג אתכם כראוי בתביעות בתחום זה בפני המפקח על בתים משותפים.

אז מה תפקיד מפקח על בתים משותפים והמקרקעין ומהן סמכויותיו?

המפקח על הבתים המשותפים הוא למעשה גוף שיפוטי שמטרתו היא להכריע בסכסוכים הקשורים לרכוש משותף והניהול שלו. אם קיימים סכסוכים בין בעלי דירות בנוגע לבית המשותף או מחלוקות אחרות בנושא זה, סכסוכים בנושאים הקשורים כמו התקנות למיניהן או סכסוכי שכנים מפקח על בתים משותפים יתפקד כגוף שיישב מחלוקות אלו.

מתי חשוב לפנות למפקח על בתים משותפים ומקרקעין?

אם העניין המצוין הוא בסמכותו של המפקח, יש לפנות אליו והוא יוכל לעבור על התביעה או הבקשה להכרעה שלה. שפונים למפקח על בתים משותפים חשוב נורא לעשות זאת באמצעות עורכי דין המוכשרים לתחום זה שבעלי ניסיון מוכח וידע כזה שיוכלו לייצג אתכם בפני המפקח על הבתים המשותפים כראוי.

איך עובדת ההכרעה של המפקח על המקרקעין בתביעות בין שני צדדים

מפקח על המקרקעין הוא בעל מעמד זהה למעמדו של שופט, והדיונים בו מתנהלים באותה דרך שבה הם מתנהלים בבית משפט קלאסי. הייצוג בפני המפקח על המקרקעין מחייב ניסיון וידע בתחום ולכן חשוב שמי שייצג אתכם יהיה עורך דין שבעל הניסיון המוכח ובעל הידע הנדרש כדי לייצג אתכם כראוי. חשוב להכיר את החוק וכל ההליך כדי שסיכויי התביעה שלכם יצליחו. ולכן חשוב לפנות למשרד עורכי דין או עורך דין שבעלי ניסיון מוכח של שנים שיוכל לסייע לכם ולהביא אתכם לתוצאות הרצויות.

כתוב/כתבי תגובה